Průběžný seznam přihlášených - ME Ecce Homo 2019

Sdílet

210 přihlášených jezdců

DRIVER TEAM NAT MAKE CLASS
ALMERAS Jean Marie Jean Marie Almeras FPosche 935Kat. 3 C5
AMBRUZ Peter Ambruz Racing SKMitsubishi Lancer EVO IXN+3000
AMBRUZ Anna Ambruz Racing SKHONDA Civic Type RN-2000
ANCIK Frantisek LamaRacing CZBMW E36E1+2000
ANDRISEKOVA Gabriela Gabriela Andrisekova CZSkoda 130 RSKat. 3 C1
BARAN Roman L Racing team PLMitsubishi Lancer EVO VIIIA+3000
BENES Oskar Auto racing team Praha CZFord FiestaE2-SH+2000
BENES Milos GMS RACING TEAM CZOsella FA-30D/E2-SS-3000
BENIK Marcel MTB Racing Team SKBMW 320iKat. 4 D2
BENIK Tomas MTB Racing Team SKLancia Beta CoupeKat. 3 C2
BERGER Karel Karel Berger CZFormula Konig E2E2H-SS-1400
BOHAC Milan Bohac Milan CZRenault ClioE1H-2000
BONUCCI Uberto Uberto Bonucci IOSELLA PA 9/90Kat. 4 D8
BORKOVEC David David Borkovec CZSkoda Fabia TdiE1H+2000
BORMOLINI Fausto Fausto Bormolini IREYNARD K02D/E2-SS-3000
BOUDUBAN Fabien ECURIE DES ORDONS CHNORMA M20 FCE2-SC-3000
BOUVIER Christian Bouvier Christian FWolf GB08CN-2000
BROZ Robert Robert Broz CZSkoda 130 RSKat3. C1
CAMBAL Mojmir RS - team SKCitroen Saxo VTSE1-1600
CAMBALIK Bohumir Strong Racing Team SKHonda Civic Type-R EP3A-2000
CAPUCCI Marco Marco Capucci IOsella PA 21 SCN-2000
CEPICKA Vlastimil AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZMitsubishi Lancer Evolution XE1H+2000 4WD
COLOTTO Gina Colotto Gina IFormula Fiat Abarth SE033Kat. 5 E3
CVRCEK Vieroslav L Racing team CZSkoda Fabia S2000E1+2000
CZAPKA Marian KATREX KAROLINA AUTOSPORT PLPorscheKat. 3 C3
DALL OGLIO Alberto Alberto INORMA F20CN-2000
DEDEK David NUTREND ACCR Czech Team CZAlfa Romeo 147, 2,0 TSA-2000
DEGASPERI Diego Diego Degasperi IOSELLA FA30 ZYTEK D/E2-SS-3000
DEMETER Matej Demo motorsport team SKCitroen Saxo E1-1600
DEMUTH Guy Demuth Guy LNorma M20 FC E2-SC-3000
DERDAK David KESKO Racing SKSkoda FabiaE1-1400
DEUTSCH BERNHARD MSC ROTTENEGG ASTEYR PUCH 650 TRKat.1 - A1
DI FANT Ivan Forum Iulii H.C. IAutobianchi A112 AbarthKat. 3 C1
DLOUHY Petr Petr Dlouhy CZSprint Car BarracudaSprint Car -600
DOHNALEK Josef AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZCitroen C2 VTSE1-1600
DOLEZAL Petr Petr Dolezal CZRSK KartcrossSprint Car
DOLEZAL Lubomir Lubomir Dolezal CZMTX 1-06Kat. 5 E7
DROTAR Igor Drotar Autosport R SKSkoda Fabia DTRiE2-SH+3000
DUBAI Berg Monster Team PLMitsubishiE2-SH+3000
DUBOCZI Jaroslav Demo motorsport team SKSeat Leon Supercopa TDIE1-2000
DVORAK Pavel Pavel DVORAK CZMARTINI F2E2 SS-2000
DYRSMID Pavel Pavel Dyrsmid CZOpel - Astra OPCE1H-2000
FAGGIOLI SIMONE BEST LAP SSD INORMA M20 FCE2-SC-3000
FERSTL Christian Christian Ferstl ATatuus NTF S2000E2-SS-2000
FERSTL Sigrid Sigrid Ferstl APRC S5CN-2000
FILINGER Jiri ART racing Praha CZRenault Clio RSA-2000
FILIPIN Jiri Jiri Filipin CZSuzuki Swift GTiE1-1400
FILLOVA Kristyna KRTZ motorsport CZMitsubishi Black 9E2-SH+3000
FISCHER Gerhard FORD RACING CLUB AFord Escort 1300GTKat. 2 B3
FREUDENSCHUß Willy Team Terschl Austria ABMW 323 iKat. 4 D3
FURIS Pavel AlcoreMotorsport CZPeugeot 205 Mi16E1H-2000
FUSKO Frantisek Kesko racing SKSeat Leon TdiN-2000
GäNSDORFER Ales ACCR CZECH MAVERICK TEAM CZFormule MTX1-10Kat.5 - E4
GOLIS Jan AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZFormule konig E2H-SS-1000
GORNI Roberto Roberto Gorni IOSELLA PA NKat. 4 D10
GRASSO Angela Angela Grasso ILOTUS 23 BKat. 1 A8
HAJEK Marek Marek Hajek CZBMW E36 CompactE1H-2000
HAUSER Tibor Tibor Hauser SKSKODA 130RSKat. 3 C1
HEDA Jiri Alcore Motorsport CZRyba Formule3E2H-SS-1000
HERNADI Laszlo A.K Dubrovnik Racing HMitsubishi Lancer Evo IX R4S20+3000
HIMMER Petr Alcore Motorsport CZSkoda 130LRE1H-1400 Skoda
HLAVINKA Josef AMK ECCEHOMO Sternberk v UAMK CZOpel LotusE2H-SS-2000
HLAVINKA Josef AMK ECCEHOMO Sternberk v UAMK CZTomis 99-04E2H-SS-1400
HOLAN Ivo Ivo Holan CZMitsubishi Lancer Evo IXN+3000
HOLZER Christian Historic Racing Team Austri ASteyr Puch 650 TRKat.1 - A1
HORT Martin Martin Hort CZPeugeotE1H-1600
HRADIL Vladimir Vladimir Hradil CZSkoda 110RE1H-1400
HRUBY Milan GMS RACING TEAM CZSkoda Fabia FR16E1-1600
HUBACEK Karel Autoklub JV Sport Racing ACR CZBMW M3 GTRE2-SH+3000
HUBR Frantisek Frantisek Hubr CZSubaru Impreza STIE1H+2000
HUSKA Marek LamaRacing SKSkoda FeliciaE1-1400
CHMELIK Martin PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. CZRenault ClioE1H-2000
CHUDOBA Zdenek AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZNorma M20 FE2-SC-2000
CHYTIL Martin Martin Chytil CZMTX 1-06BKat. 5 E4
CHYTIL Ondrej Chytil Motorsport ACCR Czech Team CZMTX 1-03 Kat. 5 E2
INDRA Jindrich ACCR Czech Team Indra CZSkoda 110 LKat. 3 C1
JANIK Vaclav NUTREND ACCR Czech Team CZNorma M20FCE2-SC-3000
JENSEN Anders Jensen Anders SWESAAB SportKat. 1 A1
JERMAN Martin ACCR Czech Jerman Team CZLamborghini Gallardo GT3GT+3000
JEZEK Radim Radim Jezek CZSkoda FeliciaE2-SH-1400
JUHAS Martin Ambruz Racing SKTATUUS FR2000E2-SS-2000
KACVINSKY Peter Ambruz Racing SKHONDA Civic Type RN-2000
KADLECEK Jiri Jiri Kadlecek CZHONDA CIVIC 1.6 VTiE1H-1600
KASPAR Zdenek Le Mans Redux z.s. CZAero Minor Le MansKat.1 A7
KLIMES Lukas AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZFord Puma E1H-2000
KLUS Adam Adam CZHSS March Audi turbo Can AmKat. 5 E10
KLUZA Waldemar Waldemar Kluza PLSkoda FabiaE2-SH+3000
KMET Frantisek AUTOSPORT Kmet SKEASTER MTX 1-03Kat. 5 E2
KMINEK Zdenek MJ Autosport CZNISSAn 350 Z - FAIR LADYGT+2000
KNAPEK Tomas Tomas Knapek CZMTX Faster E2H-SS-1400
KOCIRIK David AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZSkoda Rapid 136E1H-1400 Skoda ZAV
KONICAR Vladimir 1a ACCR Czech Team CZBMW 2002 TIKat. 1 A5
KOPECEK Jiri AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZFormule Opel LotusE2H-SS-2000
KOPECEK Pavel AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZFormule MTX-03E2H-SS-1400
KOPECKY Ludek Ludek Kopecky CZLada 2103E1H-1600
KOTASKA Adam Adam Kotaska CZYamaha - Planetkartcross Kamikaz 3Sprint Car -600
KOTEK Pavel AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZBMW M3E2-SH-3000
KOZAR Yevhen Yevhen Kozar CZRenault Megan RSN-2000
KRACMAR Zdenek AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZDEMON CARE2-SC-1600
KRAMPOTA Ivo Ivo Krampota CZBMW M3 E36E2-SH+3000
KREJSA Miroslav Miroslav Krejsa CZMTX 1-03Kat. 5 E7
KREPELKA Lukas Krepelka Lukas CZPeugeot 206 SrcE1H-2000
KRISTEK Jindrich Jindrich Kristek CZHonda Civic EK4E1H-1600
KRIVAK Stanislav Stanislav Krivak SKPeugeot 306E1-2000
KRIVKA Tomas Tomas Krivka CZRENAULT CLIO SPORTE1-2000
KRNAK Jiri Tomas Chabr CZSkoda fabiaN-1400
KUBICEK Jiri SK Induetrietechnik ACCR Czech Team CZSkoda 130 RSKat.3 C1
KUBIN Adam Adam Kubin CZMitsubishi Lancer Evo IXE1H+2000
KUS Petr AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZVW Golf I 16VE1H-2000
LAMPERT Christoph Rauch Power Sports AOsella FA 30D/E2-SS-3000
LISA Petr Autoklub JV Sport Racing ACR CZNorma M20FCE2-SC-2000
LOS Jiri Racing Team 3L z.s. CZMitshubishi Lancer Evo IXE2-SH+3000
LOTTINI Piero Piero Lottini IOsella PA9/90Kat. 4 D8
LOUBAL Lubomir Lubomir Loubal CZVW Golf 4TdiE1-3000
MACEK Vojtech Vojtech Macek CZSkoda 110RE1H-1600
MADRIAN Ferdinand MSC Rottenegg ANorma M20FCE2-SC-3000
MACH Jan Jan Mach CZSkoda Octavia CUPE1-2000
MACHOVA Tereza GMS Racing Team CZSuzuki SwiftE1-1400
MAIER Helmut H+R Spezialfedern DV W Spiess Golf 16 VE1-1600
MALA Kristyna MJ Autosport CZRENAULT - CLIO SPORT CR 1NA-2000
MALKOVA Simona Simona Malkova CZHonda Civic VTECE1-1600
MALY Jaromir MJ Autosport CZBRC CM 05 EVOE2-SC-1600
MARELLI Walter Walter Marelli IOsella PA9/90Kat. 4 D8
MERLI Christian Christian Merli IOSELLA FA30 ZYTEK LRMD/E2-SS-3000
MIGLIUOLO Antonino ANTONINO MIGLIUOLO IMITSUBISHI LANCER EVO IX N+3000
MICHL Josef MICHL MOTOR ACCR CZECH TEAM CZŠkoda 130 RSKat. 2 B3
MICHL Dan MICHL ACCR TEAM CZLotus EliseE2-SH-3000
MIKES Jaroslav ACCR Mikes racing Czech Team CZSkodaKat.2 - B3
MILON Jan Jantar Team SKMcLarenGT+3000
MLEJNEK Ales Ales Mlejnek CZGloria C8FD/E2-SS 1600
MNUK Radek Radek Mnuk CZSkoda 130 RSKat. 3 C1
MÖSSLER Harald Historic Racing Team Austria HRTA ASteyr Puch BergspyderKat.1 - A7
MÜHLPARZER Gerhard Gerhard Mühlparzer ASteyr Puch 650 TRKat. 1 A1
MULLER Lukas Alcore Motorsport CZSkoda Octavia CupE1H-2000
MULLER Michal Alcore Motorsport CZSkoda 100E1H-1400 Skoda
MUTNANSKY Ivan ZANETI Motorsport SKMITSUBISHI LANCER EVO X R4S20+3000
NAGY Norbert Talalkozasi Pontok KFT HBMW E90/M3E2-SH+3000
NAPIONE Renzo RENZO NAPIONE IREYNARD K02D/E2-SS-3000
NECKAR Libor AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZTatuus Master LNR EVOD/E2-SS-2000
NESPOR Radoslav Radoslav CZPorsche 997 GT3 Cup/rallyeGT+2000
NEUBAUER Herbert Historic Racing Team Austria ALancia Delta Integrale HF 16VKat. 4 D6
NEVERIL Dusan Dusan Neveril CZNorma M 20 FCE2-SC-3000
NOVAK Marek Marek Novak CZHonda CBR RR 600SprinCar
NOVICKY Michal AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZLigier JS 49HondaE2-SC-2000
ONDREJKA Jan Jan Ondrejka SKGIOM 01TSCR 28 HK 1
OSLADIL Jan AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZFormule Van DiemenE2H-SS-1400
OSLADIL Jan AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZFormule MTX-06E2H-SS-1600
OSMERA Jiri PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. CZVW SCIROCCOE2-SH-2000
PAGLIARELLO Giovanni Giovanni Pagliarello IAbarth 1000 bialberoKat. 1 A2
PAILER Felix Felix Pailer ALanciaE2-SH
PALMIERI Giuliano Giuliano Palmieri IDe Tomaso PanteraKat. 2 B6
PAVLIK Denis L Racing team SKPeugeot 208 R2 VtiA-1600
PETIT Sebastien PETIT Sebastien FNORMA M20 FCCN-2000
PLEVA Martin AMK Vrbno pod Pradedem CZSkoda 100E1H-1400
POLACEK Martin Martin Polacek SKBMW M3E1+2000 2wd
POPOV GEORGI GEORGI POPOV CZSKODA FELICIA PICK-UP FREE STYLEE1H-1600
POPOVA ELISKA ELISKA POPOVA CZSUZUKI SWIFTE1H-1400
POPPE Thomas Thomas Poppe DMercedes Benz 500 SLC AMGKat.3 - C5
PRASEK Jaroslav gt2 motorsport s.r.o. Milan Galas CZCHevron B42 F 2Kat. 5 E5
PRATLONG Michel Pratlong Fmercedes benz 350 slcKat. 2 B6
PURS Patrik amk JAP racing SKhonda civicE1-1600
REJL Martin Rejl Martin CZSkoda 130 RSE1H-1600
RYBNICEK Marek ACCR CZECH TEAM LIQUI MOLY CZMc F1 EVOE2-SH-3000
SALEK Jan Alcore Motorsport CZEstonia 21E2H-SS-1600
SEDLACEK Michal GMS RACING TEAM CZFIAT RITMO ABARTH 130 TCKat.4 - D5
SEETHALER Alexander HRTA ASteyr PuchKat. 1 A1
SCHMITTER FREY Philippe SCHMITTER FREY Philippe FRENAULT RS 01E2-SH+3000
SCHULTE Manfred Team EUROREPAR Car Service Germany DCITROEN Nemeth AX Kit CarE1-1600
SPALEK Jiri LiquiMoly racing CZNorma M20F EVOE2-SC-3000
SPILKA Michal AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZSkoda Felicia Free StyleE1H-1400
SPORER Rudolf Rudolf Sporer AAlfa Romeo Giulia 1,5H1-B4-1600ccm
STEJSKAL Milan GMS RACING TEAM CZLADAKat.4 - D4
STEJSKAL Bronislav AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZSkoda Felicia Kit-CarE1-1400
STERBA Josef Josef Sterba CZFIAT ABARTH 1000 TCKat.1 - A2
STIETKA Walther Historic Racing Team Austria AVW 1302Kat. 2 B4
STRNAD Petr Petr Strnad CZSkoda 130 rsB3
STUDENY Lukas Alcore Motorsport CZskoda 110RE1H-1400 Škoda
SUBA Ladislav AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZBMW SS19E1H+2000
SUROWKA Jaroslav Jaroslav CZNorma M20E2-SC-2000
SUSTR Miloslav Miloslav Sustr CZSkoda FavoritE1H-1600
SUTLAK Miroslav Miroslav Sutlak CZSkoda Fabia S2000A-2000
SVOBODA Libor Libor Svoboda CZHondaE1H-1600
SVOBODA Jiri NUTREND ACCR Czech Team CZLola B02/50D/E2-SS-3000
SVOZIL MICHAL AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZBMW M3E1-3000
THEIMER Jiri AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZPeugeot 306 MaxiE2-SH-2000
TOMECEK Lukas AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZVW Golf I OettingerE1H-1600
TRNKA Petr ACCR Czech Trnka Racing Team CZLigier JS53 Evo2 LRME2-SC-2000
TRNKA Jan Trnka Jan CZSkoda Felicia Kit KarA-1400
TURRIZIANI Roberto Roberto TURRIZIANI IOSELLA PA9/90Kat.4 D7
TYKAL Petr SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH TEAM CZMTX 1-03E2-1600
VASEK Jiri AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZSKODA OctaviaE1-2000
VAVRINEC Tomas ACCR Czech CRC Team CZMITSUBISHI EVO IXN+3000
VAVROCH Petr AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZVW Polo FoxE1H-1400
VELEBNY MICHAL MICHAL VELEBNY CZSKODA SPORTKat.1 A7
VETVICKA Jaroslav Jaroslav VETVICKA CZTatra 605Kat. 1 A7
VITEK Petr CLIMART RACING TEAM CZOsella PA 30E2-SC-3000
VOJACEK Lukas ACCR CZECH ENNOBLE TEAM CZSubaru Impreza wrx stiA+3000
VOJVODIK Ivan Vojvodik Ivan CZLada Samarakat.4 D4
VOLLUZ Joël Volluz motorsport CHOsella FA30D/E2-SS-3000
VONDRAK Petr Petr Vondrak CZOsella PA21 SE2-SC-2000
VONDRAK Martin Vondrak Martin CZTatuus Formula Masters E2-SS-2000
VYMETAL Lubomir Lubomir CZBMW M3 E46E1H+2000
WINDSTEIG Werner Werner WINDSTEIG ACitroen AX SportKat. 4 D4
WINTER Jaroslav AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZHonda Civic 2,0 Type RE1H-2000
ZACEK Petr Petr Zacek CZAudi Sport Quattro S1E1H+2000
ZAK Josef AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK CZSkoda 100E1H-1400
ZMESKAL Milos Milos Zmeskal CZRalt 032Kat. 5 E9
ZOUFALA Martina AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZSkoda FeliciaE1H-1600
ZOUFALY Karel AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK CZSkoda Felicia Pick-UP FREESTYLEE1H-1600
ZUURBIER Luca Luca Zuurbier Ihonda civic type r (ep3)A-2000

tučně ... jezdec přihlášený za posledních 24h
bold .... driver entered the last 24 hours

MSMT
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk