Průběžný seznam přihlášených - ME Ecce Homo 2021

Sdílet

147 přihlášených jezdců

DRIVER TEAM NAT MAKE
Competition
BOLDRINI Massimilano Boldrini Massimilano ITAOLMAS SN2500
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.4 - D9
PREK Aleš Športni Klub Vrhnika SVNHonda Civic Type R
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
NAGY Norbert Nnr Team Hungary KFT HUNBMW E36
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
DEDEK David Nutrend Accr Czech Team CZNorma M20 FC
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-2000
KOPECKý Luděk luděk kopecký CZELADA 2103
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5a - Pf 159-199
MACHOVá Tereza Tereza Machová CZENorma M20F
MISTROVSTVÍ ČRKategorie II - E2-SC-2000
LOTTINI Piero PIERO LOTTINI ITAosella pa9/90
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.4 - D8
GäNSDORFER Aleš Janík Motorsport CZEMTX 1-10
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.5 - E4
LEšIKAR Petr KV Motor Team s.r.o. CZEHonda Civic
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
JERMAN Martin Jerman Martin CZELamborghini Huracan GT3
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 2 - Pf 40 to 79
GROSSAUER Thomas Michal Kretz AUTMSC Mühlbach AM Hochkönig
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
JURISIC Matija Matija Jurisic HRVŠkoda Fabia S2000
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 4 - Pf 120 to 159
MIGLIUOLO Antonino Antonino Migliuolo ITAMitsubishi Lancer Evo IX
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 3 - Pf 80 to 119
BRATSCHI Ronnie Eventseelisberg CHEMitsubishi Evo VII RS
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 1 - Pf 15 to 39
HUGENTOBLER Simon Ecuries Des 13 Etoiles Valais CHEOsella PA30 Evo
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-3000
FAGGIOLI Simone Best Lap SSD ITANorma Bardahl M20 FC
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-3000
VÍTEK Petr Climart Racing Team CZEOsella PA 30
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-3000
TRNKA Petr Accr Czech Trnka Racing Team CZENorma M20 FC
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-3000
PETIT Sébastien Sébastien Petit FRANova NP01 -2
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-3000
FERSTL Christian Christian Ferstl AUTTatuus Master Formula Tatuus
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-2000
FERSTL Sigrid Sigrid Ferstl AUTTatuus Master Formula Tatuus
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-2000
MERLI Christian Christian Merli ITAOsella FA30 Zytek LRM
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-3000
FAUSTINI Robin Ecurie Des 13 Etoiles Valais CHEReynard K01 Formula Nippon
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-3000
DEGASPERI Diego Diego Degasperi ITAOsella FA 30
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-3000
SVOBODA Jiří Nutrend Accr Czech Team CZELola B02/50
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-3000
JANÍK Václav Nutrend Accr Czech Team CZELola B03/51
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-3000
DOHNáLEK Josef AMK Ecce Homo Šternberk CZECitroen C2 VTS
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 4 - Třída 4 - Pf 120-159
KOZAR Yevhen Yevhen CZERenault Megan rs
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 4 - Třída 4 - Pf 120-159
VOJACEK Lukas ACCR Czech Ennoble team CZESubaru
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 4 - Třída 4 - Pf 120-159
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 4 - Pf 120 to 159
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 4 - Pf 120 to 159
MUTNANSKY ivan NB Racing SVKmitshubishi
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 3 - Třída 3 - Pf 80-119
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 3 - Pf 80 to 119
BEJDA Pavel Pavel Bejda CZESkoda Octavia Cup
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 4 - Třída 4 - Pf 120-159
BEJDA Vojtech Vojtech Bejda CZESkoda Octavia Cup
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 4 - Třída 4 - Pf 120-159
MEIXNER Richard KV motor team.s.r.o CZERenault Clio CUP
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 5 - Třída 5a - Pf 159-199
DOBEš Václav Václav Dobeš CZESkoda Favorit
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
SCHAGERL Karl MSC Mühlbach am Hochkönig AUTVW Golf R TFSI
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Gruppe 1 - Pf 15 bis 39
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 1 - Pf 15 to 39
VYMĚTAL LUBOMÍR LUBOMÍR VYMĚTAL CZEBMW M3
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
HELIGR Jaroslav AUTO KLUB Ústí nad Orlicí v AČR CZERenault Clio
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
VAVROCH PETR HURICANE MOTORSPORT CZEVW POLO FOX
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
GRASSO angela angela grasso ITAOSELLA PA10
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.4 - D9
GORNI roberto roberto gorni ITAOSELLA PAN
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.4 - D10
MLEJNEK Aleš Aleš Mlejnek CZENorma M20
MISTROVSTVÍ ČRKategorie II - E2-SC-2000
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-2000
BENEš Miloš GMS Racing Team CZEOsella FA 30
MISTROVSTVÍ ČRKategorie II - E2-SS-3000
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-3000
HIMMER Petr Alcore Motorsport CZESkoda 130LR
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
FRANK Alexander Msc Rottenegg AUTPRC FPR
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIP
OSLADIL Jan Jan Osladil CZEOpel Lotus
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie II - E2H - 2000
KACVINSKY Peter Ambruz Racing SVKRenault Clio 16V
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
VAVRINEC TOMAS ACCR Czech CRC Team CZEMitsubishi EVO IX RS
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 3 - Třída 3 - Pf 80-119
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 3 - Pf 80 to 119
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 3 - Pf 80 to 119
BAUER František František Bauer CZEMG-Skoda Pohl
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.1 - A8
PRášEK Jaroslav gt2 motorsport s.r.o. CZEChevron B21/23
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.2 - B9
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.2 - B9
KARáSEK David Le Mans Redux CZEAero Minor Sport
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.1 - A7
KONICAR Vladimír 1a ACCR Czech Team CZEBMW 2002 Ti
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.1 - A5
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.1 - A5
BAUEROVá SCHNEIDER Denisa Denisa Bauerová Schneider CZEUVMV 1150 GT - B6 1300
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.3 - C1
MARELLI Walter Walter MARELLI ITAOsella pa 9/90
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.4 - D8
NEšPOR Radoslav Radoslav Nešpor CZEPorsche 997 GT3 CUP
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 3 - Třída 3 - Pf 80-119
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 3 - Třída 3 - Pf 80-119
HRUBý Milan KV Motor Team s.r.o. CZEChevrolet Corvette
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 4 - Třída 4 - Pf 120-159
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 4 - Třída 4 - Pf 120-159
ČAMBáLIK Bohumír STRONG RACING TEAM SVKHONDA CIVIC TYPE-R R3
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 5 - Třída 5a - Pf 159-199
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
WALDY JUN. Hermann Msc Rottenegg AUTFormel Tatuus Master
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-2000
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-2000
DLOUHý Petr Petr Dlouhý CZEBarracuda 3
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie II - E2H - 1000
KRETZ Michal Michal Kretz CZEFord Focus
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
JEžEK Radim Radim Ježek CZESkoda Felicia
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 5 - Třída 5a - Pf 159-199
DOKOUPIL Roman Roman Dokoupil CZESkoda 130 RS
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.2 - B3
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.2 - B3
AMBRUZ Anna Ambruz Racing SVKOPEL ASTRA SP
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
PETER Ambruz Ambruz Racing SVKMITSUBISHI LANCER EVO IX
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 4 - Třída 4 - Pf 120-159
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 4 - Pf 120 to 159
NAPIONE Renzo RENZO NAPIONE IREYNARD K02
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-3000
SMUTNý David David Smutný CZERENAULT 8 GORDINI
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.1 - A2
SMUTNý Ivo Ivo Smutný CZEDelahaye 175S
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.1 - A10
MADRIAN Ferdinand Ambruz Racing AUTNORMA M20FC
MISTROVSTVÍ ČRKategorie II - E2-SC-3000
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-3000
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-3000
HLAVINKA Josef AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CZEOpel Lotus
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie II - E2H - 2000
WINTER Jaroslav AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CZEHonda Civic 2,0 Type R
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
GLINZNER Gerald Glinzner Motorsport AUTPorsche GT3 Cup
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Gruppe 2 - Pf 40 bis 79
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 2 - Pf 40 to 79
GąSIOR Sebastian Berg Monater Team POLMitsubishi Berg Monster
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 2 - Pf 40 to 79
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
VíTEK Petr CLIMART RACING TEAM CZEOSELLA PA 30
MISTROVSTVÍ ČRKategorie II - E2-SC-3000
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-3000
ČEPIčKA Vlastimil AMK Ecce Homo při ÚAMK CZEMitsubishi Lancer evo X
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
SVOZIL MICHAL ECCE HOMO CZEBMW M3GT
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
CHUDOBA Zdeněk AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CZENorma M20F
MISTROVSTVÍ ČRKategorie II - E2-SC-2000
DVOŘÁK Pavel Pavel Dvožák CZEMARTINI 037/F2
MISTROVSTVÍ ČRKategorie II - E2-SS-2000
HLAVINKA Josef AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CZETomis 99-04
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie II - E2H - 1400
KOPEčEK Pavel AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CZEFormule Easter MTX 1-02
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie II - E2H - 1400
NECKář Libor AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CZELigier JS 53 Evo 2
MISTROVSTVÍ ČRKategorie II - E2-SC-2000
BOKůVKA Martin Martin CZEBmw e30
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
ILLéš Vojtěch MTB Racing Team SVKBMW 320i
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.4 - D2
BENíK Tomáš MTB Racing Team SVKLancia Beta Coupe
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.3 - C2
BENíK Marcel MTB Racing Team SVKBMW 2002 TI
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.1 - A5
BOHAC Milan Milan CZERenault Clio
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 3 - Třída 3 - Pf 80-119
SURóWKA Jaroslav Jaroslav CZENorma M20
MISTROVSTVÍ ČRKategorie II - E2-SC-2000
KRáčMAR Zdeněk AMK Ecce Homo Šternber v ÚAMK CZEDEMON CAR CM 1000
MISTROVSTVÍ ČRKategorie II - E2-SC-1400
SEDLáčEK Michal MSV CZECH racing team CZELADA VFTS
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.4 - D4
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.4 - D5
STEJSKAL Milan MSV CZECH racing team CZELADA VFTS
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.4 - D4
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.4 - D5
PALMIERI GIULIANO PALMIERI GIULIANO ITADE TOMASO PANTERA
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.2 - B6
CHYTIL Martin Chytil ACCR CZECH TEAM CZEMTX 1-06B
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.5 - E4
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.5 - E8
STUDENý Lukáš Alcore motorsport CZEGloria B4/5
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie II - E2H - 1000
KOTEK Pavel AMK Ecce Homo Šternberk u ÚAMK CZEBMW M3
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
"Dubai" - Berg Monster Team POLMitsubishi Lancer Evo Berg Monster
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 2 - Pf 40 to 79
TOMEčEK Lukáš AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CZESkoda Fabia
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 4 - Třída 4 - Pf 120-159
CHMELíK Martin AUTO KLUB Ústí nad Orlicí v AČR CZESprintCar Honda 600
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie II - E2H - 1000
HILGER Franz Franz Hilger DEUChevron-Toyota B38
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPAUSTRIAN HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIP
TRNKA Petr ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM CZENorma M20FC Mugen
MISTROVSTVÍ ČRKategorie II - E2-SC-3000
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-3000
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-3000
CZAPKA MARIAN KATREX KAROLINA AUTOSPORT POLPorsche
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.3 - C3
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.3 - C3
AUSTRIAN HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPKat.3 - C3
HELMUT Maier H+R Spezialfedern DEUVW Spiess Golf 16 V
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 4 - Pf 120 to 159
KMEť František Autošportkmeť SVKMetalex MTX 1-03
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.5 - E2
KUDELA Robert František Kudela CZETalbot Lago
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.1 - A10
KUDELA František František Kudela CZETalbot Lago
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.1 - A10
DOLEžAL Lubomír Lubomír CZEMTX 1-06B
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.5 - E4
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.5 - E7
Bormolini Fausto Fausto Bormolini ITAReynard 2Kl
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-3000
HEJL Vladimír ALCORE MOTORSPORT,o.s. CZESKODA Octavia CUP
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
HARTL Roland Roland Hartl AUTMitsubishi Lancer Evo 6
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 3 - Třída 3 - Pf 80-119
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Gruppe 3 - Pf 80 bis 119
FERSTL Christian Christian Ferstl AUTTatuus Master
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-2000
FERSTL Sigrid Sigrid Ferstl AUTTatuus Master
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-2000
NOVáK Marek Marek Novák CZESprintCar Kamikaz3
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie II - E2H - 1000
VONDRÁK Martin Martin Vondrák CZETatuus Formula Masters
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - D/E2-SS-2000
AMBRUZ Peter Ambruz Racing SVKMitsubishi Lancer EVO IX
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 4 - Pf 120 to 159
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 4 - Třída 4 - Pf 120-159
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 4 - Pf 120 to 159
AMBRUZ Anna Ambruz Racing SVKOpel Astra SP
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
PETIT Sébastien Sébastien Petit FRANova NP01 -2
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-3000
POPOV GEORGI Georgi Popov CZESKODA FELICIA PICK UP
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
URBANCIC BOSTJAN AMD SLOVENIJA AVTO SVNFIAT 128 COUPE 1100 SL
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.2 - B2
GROßAUER Thomas MSC Mühlbach AUTSuzuki Swift Sport
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
KMíNEK Zdeněk Zdeněk Kmínek CZELamborghini Gallardo GT3
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 2 - Pf 40 to 79
STEHLIK Karel Kv Motor team s.r.o. CZEMitsubishi Lancer Evo Ix
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 3 - Třída 3 - Pf 80-119
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 3 - Pf 80 to 119
MILOň Ján JANTAR TEAM sro SVKSkoda Fabia R5
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 2 - Pf 40 to 79
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 2 - Pf 40 to 79
RUZICKA Martin AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CZESkoda Fabia S2000
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 3 - Třída 3 - Pf 80-119
KLIMEš Lukáš AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CZEFord PUMA
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
ZOUFALý Karel AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CZESkoda Felicia Pick-Up Freestyle
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
JERMAN Martin Liqui Moly Racing Team CZELamborghini Huracan GT3
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
SZABó Tamás Tamas Szabo AUTBMW
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 2 - Pf 40 to 79
PAILER Felix Felix Pailer AUTLancia Delta Integrale
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 2 - Pf 40 to 79
KRAMPOTA Ivo Ivo Krampota CZEBMW M3 E-36
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 1 - Třída 1 - Pf 15-39
OSLADIL Jan AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CZESkoda Felicia Pickup
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
SONNLEITNER Reinhard MSC MUEHLBACH am Hochkoenig AUTVW Rallyegolf G 60
AUSTRIAN HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIP
TYKAL Petr SK Industrietechnik ACCR CZECH TEAM CZEMTX 1-03
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.5 - E2
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.5 - E3
HRADIL Vladimír Vladimír Hradil CZESkoda 110R
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
MIKEš Jaroslav ACCR Mikeš racing Czech Team CZESkoda 130 RS
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.2 - B3
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.2 - B3
RYBNíčEK Marek Janík Motorsport CZEKTM x-BOW GTX
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 2 - Pf 40 to 79
OšMERA Jiří Jiří Ošmera CZEVW SCIROCCO
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 4 - Třída 4 - Pf 120-159
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 4 - Pf 120 to 159
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 4 - Pf 120 to 159
JEAN MARIE ALMERAS ALMERAS JEAN MARIE FRAPORSCHE
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.3 - C5
POPOVá Eliška Eliška Popová CZESUZUKI SWIFT GTI
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 4 - Třída 4 - Pf 120-159
STRNAD Petr Petr Strnad CZESkoda130 rs
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.2 - B3
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.2 - B3
ŠPILKA Michal AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CZESkoda Felicia Pick-up Freestyle
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
KUBíčEK Jiří SK Industrietechnik ACCR CZECH TEAM CZESkoda 130 RS
FIA HISTORIC HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCat.3 - C1
MISTROVSTVÍ ČR HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮKat.3 - C1
MüLLER Michal Alcore Motorsport CZESkoda 100
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
MüLLER Lukáš Alcore Motorsport CZESkoda Octavia CUP
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5a - Pf 159-199
MICHL Dan Michl ACCR Czech Team CZELotus Elise
MISTROVSTVÍ ČRKategorie 1 - Skupina 1
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 1 - Pf 15 to 39
FURIš Pavel ALCORE MOTORSPORT, o.s. CZEPeugeot 205 Mi 16
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
FURIš Filip ALCORE MOTORSPORT CZEHonda Civic
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
KRáLíK Adam Adam Králík CZESeat Leon FR
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 5 - Třída 5b - Pf 200-999
PLUHAř Jindřich AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CZENissan Sunny 2,0 Gti
MISTROVSTVÍ ČRKategorie I - Skupina 5 - Třída 5a - Pf 159-199
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
FIA EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 1 - Group 5 - Pf > 159
ŠUBA Ladislav gt2 motorsport s.r.o. CZEBMW SS21
AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ ZAVKategorie I - Skupina 2 - Třída 2 - Pf 40-79
AMANN Peter Peter Amann AUTOsella PA30/PA2000
AUSTRIAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIPCAT 2 - CN/E2-SC-2000

tučně ... jezdec přihlášený za posledních 24h
bold .... driver entered the last 24 hours

RADIO HANA
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk