Výsledky Ecce Homo - 1971

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 95 Bořivoj Kořínek CZ Škoda 1500 06:08,00 1. Gr.6
2. 70 Jaroslav Jelínek CZ Škoda Rallye 06:33,10 1. Gr.2
3. 75 Václav Syřiště CZ Škoda Rallye 06:37,30 2. Gr.2
4. 97 Zdeněk Halada CS BMW 2002 Ti 06:43,10 1. Gr.1
5. 86 Jiří Hák CZ Saab 1500 06:49,90 2. Gr.6
6. 55 Miloš Vodseďálek CZ Škoda 100 06:50,30 3. Gr.2
7. 105 Václav Chlustina CZ Škoda 1300 06:51,10 3. Gr.6
8. 94 Zdeněk Mašita CZ Saab 1500 06:52,50 4. Gr.6
9. 78 Reinhold Zink CS Škoda Rallye 07:04,80 4. Gr.2
10. 63 Miroslav Rulc CZ Škoda 100 07:06,80 5. Gr.2
11. 64 Miroslav Adámek CZ NSU TTS 07:07,10 6. Gr.2
12. 91 Jan Rejmon CZ Renault 1300 07:12,00 5. Gr.6
13. 71 Petr Voltr CZ Škoda 110 07:13,90 6. Gr.6
14. 69 Vladimír Procházka CZ Škoda 110 07:15,70 7. Gr.2
15. 92 Miroslav Kunc CZ Škoda 110L 07:17,30 8. Gr.2
16. 101 Jan Váňa CZ Alfa Romeo 07:18,40 2. Gr.1
17. 50 Zdeněk Trebal CZ Honda 600 07:24,70 9. Gr.2
18. 87 Miroslav Brož CZ Mercedes 230 07:26,50 3. Gr.1
19. 74 Josef Formánek CZ Škoda Rallye 07:29,50 10. Gr.2
20. 29 Jan Mach CZ Renault 8 07:30,90 4. Gr.1
21. 80 Jaroslav Krečmer CZ Simca 1500 07:31,90 5. Gr.1
22. 59 Bořivoj Jirkovec CZ Škoda 1000 07:36,90 7. Gr.6
23. 38 Vilém Pasch CZ Renault 8 07:40,60 6. Gr.1
24. 36 Josef Konečný CS Škoda 1100 07:42,10 7. Gr.1
25. 14 Ivan Karpíšek CZ BMC Cooper 07:42,90 8. Gr.1
26. 33 Petr Martinovský CZ Škoda 1100 07:45,10 9. Gr.1
27. 7 Pavel Beneš CZ Škoda 1000 07:46,10 10. Gr.1
28. 23 Jiří Tichava CZ Škoda 110R 07:46,50 8. Gr.6
29. 6 Jan Polanský CZ Škoda MBX 07:46,90 9. Gr.6
30. 18 Dalibor Janek CZ Fiat 850 07:47,10 11. Gr.1
31. 100 Jan Berák CZ BMW 1800 07:47,40 13. Gr.1
32. 11 Jaroslav Nosek CZ Škoda MBG 07:47,40 12. Gr.1
33. 3 Jan Peřinka CZ Wartburg 07:48,40 14. Gr.1
34. 30 Milena Žižková CZ Renault 8 07:50,60 15. Gr.1
35. 22 František Adámek CZ Škoda 1100 07:50,80 16. Gr.1
36. 25 Štěpán Kříž CZ Škoda 1100 07:52,20 17. Gr.1
37. 27 Richard Vecker CZ Škoda 1100 07:57,50 18. Gr.1
38. 39 František Pinkas CZ Škoda 1100 08:00,20 19. Gr.1
39. 90 Karel Slavík CZ Škoda 110L 08:02,20 11. Gr.2
40. 13 Antonín Berger CZ Škoda MBG 08:03,80 20. Gr.1
41. 24 Jiří Zagura CZ Škoda 1100 08:04,00 21. Gr.1
42. 54 Josef Janeček CZ Škoda 100 08:04,70 10. Gr.6
43. 32 Drahoslav Motlík CS Renault 8 08:05,60 22. Gr.1
44. 85 Ivan Ouředník CZ Fiat 1500 08:06,40 23. Gr.1
45. 66 Jaroslav Svoboda CZ Škoda 1000 08:10,10 12. Gr.2
46. 21 Jan Osladil CZ Škoda 1100 08:11,60 24. Gr.1
47. 57 Miloš Lepka CZ Škoda 1000 08:12,70 11. Gr.6
48. 5 Josef Raus CZ Škoda 1000 08:15,10 25. Gr.1
49. 73 Karel Sklenář CZ Renault 08:15,30 13. Gr.2
50. 28 Jiří Peštuka CZ Škoda 1100 08:19,40 26. Gr.1
51. 61 Miroslav Cihlář CZ Škoda 1000 08:20,90 27. Gr.1
52. 8 Zdeněk Šuk CZ Škoda 1000 08:22,10 28. Gr.1
53. 84 Vladislav Hubáček CZ Škoda 1000 08:26,50 14. Gr.2
54. 9 Zdeněk Motlík CZ Fiat 850 08:27,30 29. Gr.1
55. 20 Stanislav Koubský CZ Škoda 1100 08:27,80 30. Gr.1
56. 93 Jiří Žák CZ Škoda 1000 08:28,40 31. Gr.1
57. 17 Jan Mužík CZ Škoda 1000 08:33,90 32. Gr.1
58. 83 Jiří Kolařík CZ Škoda 110 08:34,00 12. Gr.6
59. 2 Miloslav Vodica CZ Škoda 1000 08:34,20 33. Gr.1
60. 88 Ladislav Papežík CZ Škoda MBX 08:34,80 13. Gr.6
61. 76 Jiří Vančura CZ Škoda 110 08:37,70 34. Gr.1
62. 56 Adolf Fešárek CZ Škoda 100 08:40,40 15. Gr.2
63. 49 Rudolf Potůček CZ Trabant 600 08:40,50 16. Gr.2
64. 1 Vladimír Fišara CZ Škoda 1000 08:40,80 35. Gr.1
65. 15 Pavel Sedlák CZ Škoda 100 08:42,60 14. Gr.6
66. 10 Jan Pepelín CZ Škoda 100 08:48,50 36. Gr.1
67. 16 Karel Jirátko CZ Wartburg 08:49,80 37. Gr.1
68. 58 Jan Lengál CS Škoda 100 09:06,40 17. Gr.2
69. 4 Pavel Zumr CZ Škoda 1000 09:09,80 38. Gr.1
70. 98 Ivan Dačev CZ Ford Cortina 09:17,40 39. Gr.1

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

Začátek závodu:
ME 2022
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk