Přihláška - Entry Form - Anmeldeformular - Ecce Homo Historic 2017

Výsledky Ecce Homo - 2012

Sdílet

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 1 Simone Faggioli I Osella FA30 Zytec 05:34,42 02:45,63 1. E2-SS
2. 8 Marcel Steiner CH Osella FA30 Zytec 05:46,47 02:52,94 2. E2-SS
3. 2 Miloš Beneš CZ Osella FA30 Zytec 05:47,65 02:53,62 3. E2-SS
4. 3 Otakar Krámský CZ Reynard K-12 05:58,33 02:58,38 4. E2-SS
5. 6 Fausto Bormolini I Reynard K02 05:58,44 02:58,78 5. E2-SS
6. 14 Vladimír Stankovič SLO Osella FA30 Zytec 06:00,94 02:59,22 6. E2-SS
7. 10 Dušan Nevěřil CZ Norma M20FC 06:01,49 02:59,34 1. E2-SC
8. 4 Petr Vítek CZ Osella PA30 06:06,62 03:01,95 2. E2-SC
9. 5 Václav Janík CZ Lola B02/50 06:08,96 03:04,44 7. E2-SS
10. 40 Dan Michl CZ Lotus Evora 06:22,66 03:10,71 1. E2-SH
11. 13 Hermann Waldy A Lola B06/51 06:28,37 03:08,12 8. E2-SS
12. 11 Urs Müller CH Osella PA30 06:30,73 03:14,66 3. E2-SC
13. 43 Herbert Stolz A Porsche 935 06:32,41 03:15,54 2. E2-SH
14. 41 Herbert Pregartner A Porsche 911GT2 RSR 06:34,39 03:15,49 1. E1
15. 28 Hermann jr. Waldy A Dallara F395 06:34,98 03:17,25 9. E2-SS
16. 45 Vladimír Vitver CZ Audi WTT-R DTM 06:38,71 03:16,70 3. E2-SH
17. 253 Martin Vondrák CZ March 712M 06:41,08 03:19,67 1. HA
18. 26 Andreas Stollnberger A Formel Opel Lotus 06:42,71 03:20,96 10. E2-SS
19. 52 Michael Jelinek A Subaru Impreza Evo I 06:48,39 03:22,77 2. E1
20. 27 Maurizio Pitorri I Wolf GB08 06:49,22 03:23,47 4. E2-SC
21. 36 Petr Trnka CZ Gloria C8 06:49,40 03:23,62 11. E2-SS
22. 21 Toni Bueler CH Martini MK69 BMW 06:50,18 03:24,84 12. E2-SS
23. 310 Pavel Ulman CZ BMW M3 E36 06:51,38 03:25,13 1. E1H
24. 31 Lubor Nový CZ Dallara JSC 302 06:51,49 03:23,65 13. E2-SS
25. 17 Ferdinand Madrian A Norma M20F 06:52,46 03:26,19 5. E2-SC
26. 62 Diethard Sternad A Alfa Romeo 156 STW 06:54,99 03:26,61 3. E1
27. 101 Dusan Borkovic RS Mitsubishi Lancer Evo IX 06:55,14 03:27,25 1. N
28. 29 Pavel Dvořák CZ Ligier JS49 06:58,08 03:28,51 6. E2-SC
29. 58 Edita Prášková CZ Lotus WR12 07:00,88 03:29,54 4. E1
30. 110 Oskar Beneš CZ Mitsubishi Lancer Evo X 07:01,64 03:30,00 2. N
31. 111 Dominika Benešová CZ Mitsubishi Lancer Evo X 07:02,46 03:30,85 3. N
32. 103 Peter Jureňa SK Mitsubishi Lancer Evo IX 07:02,54 03:30,84 4. N
33. 80 Lukáš Vojáček CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII 07:02,93 03:31,30 1. A
34. 81 Jaromír Malý CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII 07:04,30 03:31,24 2. A
35. 35 Marco Capucci I Osella PA21J 07:05,25 03:31,81 7. E2-SC
36. 83 Roger Schnellmann CH Mitsubishi Lancer Evo VIII 07:05,51 03:32,25 3. A
37. 48 Ivo Krampota CZ BMW M3 07:06,50 03:32,65 4. E2-SH
38. 91 Igor Drotár SK Škoda Fabia WRC 07:09,74 03:34,30 4. A
38. 112 Tomislav Muhvic CR Mitsubishi Lancer Evo X 07:09,74 03:33,94 5. N
40. 107 Gabriela Jermanová-Sajlerová CZ Mitsubishi Lancer Evo X 07:10,76 03:34,92 6. N
41. 104 Jiří ml. Los CZ Mitsubishi Lancer Evo IX 07:10,90 03:34,87 7. N
42. 105 Martin Jerman CZ Mitsubishi Lancer Evo IX 07:13,27 03:36,46 8. N
43. 30 Robert Steć PL Dallara F398 07:14,99 03:30,30 14. E2-SS
44. 47 Jiří Sedláček CZ BMW SS 07:15,73 03:36,82 5. E1
45. 25 Christian Bouvier F Tatuus FR2000 07:17,57 03:36,00 15. E2-SS
46. 34 Martin Scherf A Formel Renault 2.0 07:17,84 03:37,64 16. E2-SS
47. 74 Helmut Maier D VW Spiess Golf 07:19,41 03:38,73 6. E1
48. 20 Aleš Ryš CZ Osella PA20S 07:21,54 03:32,46 8. E2-SC
49. 53 Reinhold Nauschnegg A Opel Calibra Vmax Turbo 2WD 07:22,72 03:40,93 7. E1
50. 24 Anton Mandl A Dallara F3 07:23,97 03:40,18 17. E2-SS
51. 79 Bohumil Pfeifer CZ Škoda Fabia Sedan 07:24,54 03:40,38 8. E1
52. 33 Erich Achs SK Formula Opel Lotus 07:25,78 03:40,92 18. E2-SS
53. 106 Filip Sajler CZ Mitsubishi Lancer Evo X 07:28,11 03:43,63 9. N
54. 76 Michal jun. Kovalčík SK Škoda Octavia WRC 07:29,15 03:44,41 9. E1
55. 32 Josef Tarmann A Dallara F302 Mercedes 07:31,89 03:43,25 19. E2-SS
56. 88 Ján Miloň SK Škoda Fabia WRC 07:32,94 03:46,45 5. A
57. 93 Silvestr Mikuláštík CZ Škoda Octavia WRC 07:33,44 03:44,56 6. A
58. 37 Jiří Svoboda CZ Radical SR3 07:33,95 03:35,50 20. E2-SS
59. 42 Karel Hubáček CZ BMW M3 E92 GTR 07:35,01 03:46,35 5. E2-SH
60. 89 Martin Rybníček CZ Opel Astra OPC 07:37,01 03:48,26 1. SP
61. 65 Jiří Theimer CZ Peugeot 306 Maxi 07:38,11 03:48,85 10. E1
62. 63 Werner Jud A VW Golf II 16V 07:38,62 03:48,75 11. E1
63. 201 Josef Michl CZ Porsche Carrera RS 07:40,65 03:48,30 2. HA
64. 85 Martin Samek CZ Ford Focus Kit-Car 07:41,94 03:50,78 7. A
65. 55 Peter Ambruz SK Opel Calibra 16V 07:42,30 03:50,88 12. E1
66. 251 Petr Tykal CZ MTX 1-03 07:44,51 03:51,99 3. HA
67. 61 Jozef Kriška SK Škoda Fabia 07:46,09 03:52,99 13. E1
68. 64 Alexander Wolf A Peugeot Sport 306 Gti-6 RS 07:47,02 03:51,49 14. E1
69. 108 Heimo Hinterhofer A Honda Civic Type R 07:47,80 03:53,61 10. N
70. 109 Chris Andre Mayer A Honda Civic Type R 07:48,29 03:53,64 11. N
71. 311 Pavel Kotek CZ BMW M3 07:49,16 03:53,01 2. E1H
72. 250 Dan Klesnil CZ MTX 1-06 07:52,20 03:54,31 4. HA
73. 56 Martin Krejsa CZ Škoda Fabia Rs 07:54,98 03:56,77 15. E1
74. 301 Josef Honců CZ Škoda Felicia Kit Car 07:55,06 03:56,14 3. E1H
75. 39 Martin Šimánek CZ BRC CN 02 07:55,22 03:56,89 9. E2-SC
76. 50 Petr Tomášek CZ Subaru Enterprise 07:57,03 03:49,45 6. E2-SH
77. 252 Ondřej Mikov CZ MTX 1-03 07:57,49 03:58,03 5. HA
78. 125 Gianni Artisi I Porsche 911 07:59,95 03:57,84 6. HA
79. 230 Jiří Kubíček CS Škoda 130RS 08:01,39 04:00,35 7. HA
80. 234 Pavel Kolář CS Škoda 130RS 08:02,70 04:00,35 8. HA
81. 84 Peter Lipták SK Mistubishi Lancer Evo VIII 08:05,77 04:01,77 8. A
82. 66 Roman Schwan CZ Renault Clio Williams 08:06,28 04:02,86 16. E1
83. 231 Oskar Král CZ Fiat 128SC 08:06,78 04:02,26 9. HA
84. 95 Petr Vojáček CZ Nissan 350Z 08:09,11 04:04,26 1. GT
85. 96 Ctirad Rozum SK Subaru WRX STi 08:14,08 04:06,59 1. S
86. 67 Bohumír Čambálik SK Peugot 207 AFR 08:17,93 04:03,36 17. E1
87. 54 Michal Sedláček CZ BMW 130I 08:20,32 04:09,01 18. E1
88. 130 Lino Bertozzi I Ford Escort RS 08:23,80 04:11,28 10. HA
89. 236 Zdeněk Sekyrka CZ Škoda 130RS 08:24,44 04:10,41 11. HA
90. 204 Vladimír Konicar CZ BMW 2002 Ti 08:25,62 04:11,89 12. HA
91. 71 Tomáš Mady SK Kia Ceed 08:26,36 04:09,64 19. E1
92. 302 Jan Deutscher CZ VW Golf I 08:27,01 04:11,43 4. E1H
93. 220 Miroslav Adámek CZ NSU TT 08:28,56 04:13,59 13. HA
94. 70 Martin Povoden A Renault Megane Coasch 08:28,59 04:10,90 20. E1
95. 202 Lubomír Vacek CZ BMW 2002 Ti 08:34,89 04:17,43 14. HA
96. 205 Radovan Táborský CZ Fiat 128 A Rally 08:36,11 04:16,84 15. HA
97. 225 Milan Stejskal CZ Fiat 128SC 08:39,08 04:19,45 16. HA
98. 90 Jan Trnka CZ Škoda Felicia 08:43,11 04:20,17 9. A
99. 116 Gabriela Andrišeková SK Škoda 130RS 08:50,43 04:20,92 17. HA
100. 307 Roman Valenta CZ Škoda Fabia 08:51,27 04:25,49 5. E1H
101. 123 Jaroslav Baránek SK Ferrari 308 GT4 Dino 08:53,17 04:25,61 18. HA
102. 97 Ernest Misley SK Subaru Impreza Gt 08:53,22 04:25,81 2. S
103. 237 Tomáš Neruda CZ Škoda 110L 08:53,43 04:26,16 19. HA
104. 223 Jindřich Indra CZ Škoda 110L 08:54,00 04:26,56 20. HA
105. 99 Martin Lešo Renault Clio RS 08:55,95 04:27,71 3. S
106. 113 Werner Windsteig A Citroen Saxo VTS 08:56,54 04:26,23 12. N
107. 313 Tibor Bartúnek CZ Škoda Octavia 08:57,07 04:27,66 6. E1H
108. 232 Petr Dlouhý CZ Škoda 130RS 09:00,13 04:22,83 21. HA
109. 78 Ján Ondrejka SK Škoda 200RS 09:20,78 04:36,37 21. E1
110. 118 Gerd Fischer A Ford Escort 1300GT 09:23,33 04:41,37 22. HA
111. 312 Tomáš Novosad CZ Škoda Octavia 09:23,92 04:27,53 7. E1H
112. 126 Jürgen Pachteu A Steyr Puch 650TR 09:33,10 04:45,40 23. HA
113. 322 Josef Štěrba CZ Fiat Abarth 1000TC 09:39,69 04:47,33 24. HA
114. 131 Wolfgang Vala A Steyr Puch 650TR 09:48,74 04:42,58 25. HA
115. 224 Milan Nešetřil CZ Škoda 110L 09:56,24 04:58,10 26. HA
116. 257 Helmut Kogler A Merlyn MK17/S 10:06,23 04:59,93 27. HA
117. 128 Thomas Baier A Steyr Puch 650TR 10:11,28 05:04,25 28. HA
118. 38 Silvestr Ulmann CZ Elus 01K 10:43,91 03:38,32 21. E2-SS

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

Ecce Homo Historic 2017
Mistrovství České Republiky
Sternberske Slavnosti 2017
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk