Seznam přihlášených - Entry list - Nennliste

24. závod - Poslední vítězství československé značky na Ecce Homo - 1973

Sdílet

Zahraničních jezdců začalo přibývat a tím se i zvyšovala konkurence na závodě Ecce Homo, které se stává nejvýznamnějším závodem do vrchu na našem území. Jaroslav Bobek dokázal obhájit své loňské vítězství na továrním spideru Škoda I. Ale za ním již byla nejrychlejší formule McNamara Ford s jezdcem Böhringerem z Rakouska. Na startu se však sešla celá plejáda atraktivních a na naše poměry silných vozů.

Výsledky závodu

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 93 Jaroslav Bobek CZ Škoda Spider 08:20,79 04:08,20 1. B5
2. 101 Karl Böhringer A Mc Namara Ford 08:24,40 04:10,20 1. C9
3. 103 Wolfgang Küther DDR Shiguli 08:53,79 04:26,00 2. C9
4. 69 Walter Niessner A Fiat Trivellato 08:59,40 04:27,80 1. Gr.2
5. 86 Zdeněk Halada CS BMW 2002 09:00,20 04:21,20 2. B5
6. 91 Karel Jílek CS MTX 2-01 09:00,20 04:24,00 3. B5
7. 100 Bohumír Plaček CZ MTX 1-02 09:07,20 04:32,80 3. C9
8. 89 Zdeněk Mašita CZ Saab Sonet 09:09,59 04:32,80 4. B5
9. 104 Manfred Berger DDR SEG Wartburg 09:11,79 04:34,20 4. C9
10. 84 Arndt Schmidt L Ford Capri 09:14,00 04:35,00 2. Gr.2
11. 5 Jiří Rosický CZ MTX Š 09:15,00 04:37,20 5. C9
12. 67 Oldřich Horsák CZ Škoda 120S 09:15,40 04:37,40 3. Gr.2
13. 75 Willy Scheppel A Vauxhall Viva 09:17,00 04:38,80 4. Gr.2
14. 92 Bořivoj Kořínek CZ Škoda 1500 09:17,20 04:28,80 5. B5
15. 80 Adam Smorawinski PL Porsche Carrera 09:18,79 04:38,80 1. Gr.4
16. 55 Oldřich Brunclík CZ Škoda 110R 09:21,59 04:40,80 5. Gr.2
17. 25 Jiří Vančura CZ MTX 1-01 09:24,79 04:40,40 6. C9
18. 97 Ulli Melkus DDR Spider 09:26,79 04:37,80 6. B5
19. 102 Gerd Fischer A Lotus F. Ford 09:27,40 04:38,00 7. C9
20. 21 Karel Jílek CS MTX 1-01 09:28,20 04:41,60 8. C9
21. 26 Jiří Šmíd CZ MTX 1-01 09:31,00 04:45,00 9. C9
22. 32 Jan Lengál CS MTX 1-01 09:34,40 04:47,00 10. C9
23. 62 Marián Rajnoha SK Alfa Romeo 09:36,40 04:45,40 6. Gr.2
24. 56 Miloš Vodseďálek CZ Škoda 110L 09:37,00 04:47,00 7. Gr.2
25. 6 Ladislav Kalaš CZ MTX 1-01 09:37,59 04:44,00 11. C9
26. 2 Jaroslav Koval CZ MTX 1-01 09:43,00 04:49,00 12. C9
27. 9 Jaroslav Šustr CZ MTX 1-01 09:43,00 04:51,40 13. C9
28. 96 Helga Heinrich DDR RS 1000 09:43,79 04:51,40 7. B5
29. 37 Gerhard Hinterberger A Fiat Abarth 09:44,79 04:50,80 8. Gr.2
30. 38 Milan Žid CZ Škoda 100 09:46,40 04:52,80 9. Gr.2
31. 36 František Janotka CZ MTX 1-01 09:55,59 04:56,20 14. C9
32. 71 Jiří Hák CZ Renault Gordini 09:57,59 04:58,80 10. Gr.2
33. 68 Klaus-Peter Krause DDR Wartburg 09:58,00 04:58,80 11. Gr.2
34. 4 Jan Jakeš CZ MTX 1-01 10:06,40 05:01,20 15. C9
35. 95 Frieder Rädlein DDR RS 1000 10:17,00 05:08,20 8. B5
36. 3 Vasil Leščenko SK MTX 1-01 10:17,79 05:07,60 16. C9
37. 61 Arpád Horváth CS Škoda 120S 10:21,40 05:10,20 12. Gr.2
38. 41 Reinhold Zink CZ Škoda 110L 10:31,59 05:12,80 13. Gr.2
39. 60 G. Sismonde I Simca Rallye 10:32,00 05:15,80 14. Gr.2
40. 54 Miroslav Kunc CZ Škoda 110L 10:32,00 05:14,00 15. Gr.2
41. 30 Zdeněk Polívka CZ MTX 1-01 10:41,00 05:18,80 17. C9
42. 10 Frieder Kramer DDR Trabant 601 10:47,19 05:23,00 16. Gr.2
43. 87 Jiří Gajdoš CZ Lotus Ford 10:47,59 05:01,60 9. B5
44. 9 Helmut Assmann DDR Trabant 601 10:53,19 05:24,60 17. Gr.2
45. 12 Alois Duchoslav CZ Honda 600 G 10:56,19 05:25,80 18. Gr.2
46. 39 Jiří Moskal CZ Škoda MB 10:58,19 05:25,00 19. Gr.2
47. 53 Milan Gerlich CZ Škoda 110L 10:59,59 05:29,20 20. Gr.2
48. 40 Svatopluk Fantyš CZ Fiat 127 S 11:03,19 05:31,40 21. Gr.2
49. 51 Štěpán Kříž CZ Škoda 110L 11:12,40 05:34,60 22. Gr.2
50. 33 Adolf Fešárek CZ Škoda 100 11:17,80 05:38,40 23. Gr.2
51. 44 Josef Raus CZ Škoda 110L 11:19,00 24. gr. Gr.
52. 25 Miloš Lepka CZ Škoda 100L 11:33,19 05:45,40 25. Gr.2
53. 13 Jan Fiala CZ Honda 600 G 11:35,40 05:47,70 26. Gr.2
54. 22 Zdeněk Polívka CZ Fiat 128 C 11:37,40 05:48,60 27. Gr.2
55. 26 Jan Krobot CZ Škoda 100L 11:46,40 05:46,40 28. Gr.2
56. 30 Jaroslav Svoboda CZ Škoda 100L 11:52,59 05:53,80 29. Gr.2
57. 19 František Adámek CZ Škoda 110 11:54,80 05:56,00 30. Gr.2
58. 6 Miroslav Čáslavka CZ Trabant 601 RS 11:56,00 05:57,40 31. Gr.2
59. 18 Zdeněk Černý CS Škoda 110R 11:56,59 05:55,60 32. Gr.2
60. 4 Milan Kročil CZ Trabant 601 12:02,00 06:00,80 33. Gr.2
61. 2 Jan Malina CZ Trabant 601 T 12:09,80 06:04,20 34. Gr.2
62. 1 Rudolf Potůček CZ Trabant 601 12:12,59 06:04,60 35. Gr.2
63. 28 Vojtěch Svoboda CZ Škoda 100L 12:14,00 06:05,80 36. Gr.2
64. 3 Anton Miklík CZ Trabant 601 12:27,00 06:09,60 37. Gr.2
65. 11 Michael Čížek CS Trabant 601 12:27,40 06:12,60 38. Gr.2
66. 5 Josef Třešňák CZ Trabant 601 12:36,00 06:15,60 39. Gr.2
67. 27 Jaroslav Pavlík CZ Škoda 100 12:48,19 06:22,80 40. Gr.2
68. 7 Hana Kyjánková-Gibiánová CZ Trabant 601 23:14,00 14:58,20 41. Gr.2

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

ME 2019
Doprovodný program 2019
-->
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk