Seznam přihlášených - Entry list - Nennliste

27. závod - Třetí vítězství v řadě pro Wittwera - 1976

Sdílet

Po loňské početné účasti se zdálo letošní Ecce Homo chudé. Konkurence se však opět přitvrdila. Byl tu Wittwer, Ernst, Binder, Rabl, Abt, Lassnig... a celá domácí špička v čele s Velímským, Haladou a Velkoborským. Wittwer se však ani letos nenechal překvapit a opět s několikasekundovým náskokem zvítězil snad až příliš hladce. Druhý dojel nováček, Švýcar Josef Binder na voze, který vyrábí Markus Hotz pod názvem Horag HAS pro formuli VW.

Výsledky závodu

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 103 Hans-Ruedi Wittwer CH Brabham BT 40 07:29,64 03:43,39 1. B8
2. 92 Josef Binder CH Horag SV 07:39,76 03:48,11 2. B8
3. 65 Peter Ernst D Osella Abarth 2000 07:40,60 03:48,66 1. Gr.6
4. 64 Johann Abt D Lola T290 07:53,71 03:55,69 2. Gr.6
5. 69 Willi Rabl A Porsche Carrera 07:55,37 03:49,45 1. Gr.5
6. 120 Horst Lassnig A BMW 2002 Schnitzer 08:09,69 04:03,24 1. Gr.2
7. 60 Miran Velkoborský CS MTX 2-01 BMW Alpina 08:10,28 04:04,73 3. Gr.6
8. 24 Jiří Rosický CZ FE 08:31,98 04:14,98 3. B8
9. 4 Zdeněk Halada CS BMW 2002 08:34,91 04:16,19 2. Gr.2
10. 30 Jiří Vančura CZ MTX 08:36,44 04:17,67 4. B8
11. 104 Dušan Velímský CZ Porsche Carrera 08:37,17 04:17,74 2. Gr.5
12. 182 Heiner Lindner DDR FE 08:42,42 04:19,22 5. B8
13. 24 Marián Rajnoha SK Alfa Romeo GTAJ 08:44,32 04:22,02 3. Gr.2
14. 37 Jiří Moskal CZ MTX 1-02 08:45,41 04:21,02 6. B8
15. 31 Jaroslav Surówka CS MTX 08:45,62 04:21,88 7. B8
16. 5 Janos Toth H BMW 2002 08:45,94 04:22,29 4. Gr.2
17. 81 Ulli Melkus DDR FE 08:48,33 04:22,65 8. B8
18. 74 Karel Dolejší CZ MTX 08:48,39 04:21,24 9. B8
19. 27 Bohumír Plaček CZ MTX 1-03 08:48,90 04:24,30 10. B8
20. 27 Zdeněk Vojtěch CZ Škoda 130RS 08:49,48 04:13,40 5. Gr.2
21. 102 Hans Temper A Porsche Carrera 08:49,53 04:24,08 3. Gr.5
22. 43 Frieder Kramer DDR FE 08:50,32 04:24,13 11. B8
23. 46 Jan Koval CS FE 08:51,22 04:24,95 12. B8
24. 56 Bořivoj Kořínek CZ Škoda Coupé 08:51,80 04:23,07 4. Gr.6
25. 34 Jaroslav Mlček CZ FE 08:54,78 04:26,48 13. B8
26. 35 Josef Morcinek CZ MTX 08:56,35 04:26,60 14. B8
27. 25 Miran Velkoborský CS FE 08:57,27 04:28,45 15. B8
28. 29 Otto Will D Renault Alpine 08:59,88 04:29,53 6. Gr.2
29. 80 Günther Klinger DDR FE 09:00,09 04:29,04 16. B8
30. 7 Paul Riss D Abarth Corso 09:00,56 04:29,33 4. Gr.6
31. 86 Wolfgang Küther DDR FE 09:04,12 04:30,78 17. B8
32. 90 Wolfgang Krug DDR FE 09:05,59 04:31,06 18. B8
33. 44 Josef Silbrník CZ FE 09:07,65 04:31,30 19. B8
34. 36 Jiří Trávníček CS MTX 09:09,07 04:33,63 20. B8
35. 28 Walter Niessner A Fiat 128 Coupé 09:09,24 04:33,60 7. Gr.2
36. 93 Franz Engstler D BMW CSi 09:10,60 04:34,83 5. Gr.5
37. 1 August Stawicki D Asturo Gepard Spider 09:15,46 04:35,73 5. Gr.6
38. 63 Adolf Fešárek CZ MTX 09:17,26 04:38,57 21. B8
39. 26 Joachim Anger DDR Melkus Wartburg 09:17,82 04:35,71 6. Gr.6
40. 91 Günther Trockel D Simca 1000 09:18,72 04:36,40 8. Gr.2
41. 71 Josef Michl CZ 09:21,49 04:39,90 22. B8
42. 51 Jan Berák CZ Melkus Lada 09:21,56 04:38,89 23. B8
43. 75 Miroslav Starý CZ 09:23,90 04:40,90 24. B8
44. 52 Jiří Zezulka CZ Škoda 110L 09:26,50 04:42,29 9. Gr.2
45. 85 Manfred Günther DDR Wartburg 1150 09:26,80 04:42,91 10. Gr.2
46. 66 Miloš Lepka CZ MTX 09:27,26 04:42,40 25. B8
47. 39 Ján Hašák SK MTX 1-02 09:29,61 04:43,93 26. B8
48. 59 Jan Lengál CS 09:38,90 04:36,08 27. B8
49. 116 Vojtěch Svoboda CZ Škoda 110L 09:41,06 04:49,40 11. Gr.2
50. 62 Jiří Patera CS 09:41,30 04:47,69 28. B8
51. 18 Marcel Pipek CS Škoda 120S 09:55,30 04:54,47 12. Gr.2
52. 70 František Dostál CZ Škoda 110 09:57,38 04:56,49 13. Gr.2
53. 11 Helga Heinrich DDR Spider Wartburg 09:59,08 04:57,77 7. Gr.6
54. 68 Tomáš Chabr CZ MTX FŠ 10:00,20 04:58,21 29. B8
55. 97 Opuchlich DDR Wartburg 353 10:04,35 05:01,40 14. Gr.2
56. 2 Heinz Melkus DDR Melkus RS 1000 10:07,94 05:03,45 8. Gr.6
57. 168 Martin Karasz CZ Škoda 110L 10:09,54 05:03,86 15. Gr.2
58. 95 Renato Benusiglio I Ford Escort 10:11,13 05:04,87 16. Gr.2
59. 75 Imré Furmen H NSU TT S 10:13,10 05:05,73 17. Gr.2
60. 22 Franz Zeh A Fiat 128 SL Coupé 10:14,52 05:03,48 18. Gr.2
61. 16 František Adámek CZ Fiat 128 C 10:17,24 05:08,45 19. Gr.2
62. 14 Peter Städler DDR RS 1000 10:17,86 05:05,67 9. Gr.6
63. 15 Jan Bláha CZ Škoda 120S 10:21,39 05:04,04 20. Gr.2
64. 57 Vasil Leščenko SK MTX 2-01 BMW 10:25,12 04:47,47 10. Gr.6
65. 88 Gyorgy Kövari H Wartburg 353 10:25,92 05:12,60 21. Gr.2
66. 107 Helmut Assmann DDR Trabant Assmann 10:37,52 05:18,74 22. Gr.2
67. 12 Andras Tar H Fiat Monte Carlo 10:39,08 05:25,92 23. Gr.2
68. 114 Rostislav Nedbálek CZ Škoda 110 10:41,11 05:05,69 24. Gr.2
69. 84 Friedrich zu Leiningen D Simca EC 1000 10:44,42 05:17,83 25. Gr.2
70. 108 Jan Bican CZ Renault 15 10:47,95 05:21,54 26. Gr.2
71. 13 Jiří Patera CS Lada 2103 10:52,34 05:24,90 27. Gr.2
72. 117 Alfred Rabl A Renault R 5 11:35,98 05:45,58 28. Gr.2
73. 112 Pavel Bečka CZ Škoda 110L Rallye 12:43,79 05:40,41 29. Gr.2
74. 23 Aldo Pariseti Frisiani I Lancia HF 12:57,89 05:32,75 30. Gr.2

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

ME 2019
Doprovodný program 2019
-->
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk