Seznam přihlášených - Entry list - Nennliste

53. závod - Szász vítězí podruhé - 2002

Sdílet

Výsledky závodu

poř. s.č. jezdec nár. vůz součet nej. čas skupina
1. 1 László Szász H Reynard 93D Zytek F3000 06:06,33 03:02,03 1. ED
2. 27 Otakar Krámský CZ Osella BMW K-02 06:08,41 03:02,55 1. CN
3. 29 Fausto Bormolini I Osella PA20S 06:09,87 03:03,52 2. CN
4. 28 Renzo Napione I Osella PA20S 06:14,90 03:07,01 3. CN
5. 3 Jaroslav Krajčí SK Lola F3000 06:18,84 03:09,03 2. ED
6. 5 Hermann Waldy A Reynard 94D F3000 06:31,12 03:13,98 3. ED
7. 30 Vladimír ml. Doubek CZ Osella PA20S 06:52,29 03:22,26 4. CN
8. 9 Ivo Palmi CZ Eufra 06:52,80 03:23,98 4. ED
9. 45 Herbert Pregartner A Porsche 911GT2 06:55,87 03:26,97 1. HFBM
10. 26 Giulio Regosa I Osella PA20S 07:02,11 03:13,67 5. CN
11. 71 Robert Šenkýř CZ BMW M3 07:06,59 03:32,27 1. A
12. 70 Niko Pulič CR BMW M3 07:09,72 03:33,30 2. A
13. 11 Miloš Zmeškal CZ Ralt 07:10,47 03:33,85 5. ED
14. 80 Jaromír Malý CZ Ford Escort Maxi Kit 07:14,96 03:37,24 3. A
15. 65 Jan Vonka CZ Porsche 911GT3 RS 07:15,37 03:35,64 1. GT
16. 73 Milan Liška CZ Toyota Celica GT 07:19,10 03:37,95 4. A
17. 72 Vladimír Liška CZ BMW M3 07:20,31 03:39,44 5. A
18. 74 Lázsló Hernádi H BMW M3 07:21,62 03:38,39 6. A
19. 50 Tomáš Vavřinec CZ Lancia Integrale Evo III 07:21,72 03:39,52 3. HFBM
20. 155 Petr Vondrák CZ MTX 2-01 07:22,20 03:39,28 1. HA
21. 57 Andreas Marko A VW Golf Gti 16V 07:25,67 03:42,79 4. HFBM
22. 23 Milan Svoboda CZ Delta II 07:26,77 03:42,15 6. ED
23. 49 Július st. Konček SK BMW M3 Sport Evo 07:27,20 03:39,25 5. HFBM
24. 145 Evžen Majoroš CZ MTX 2-03 07:28,19 03:35,52 2. HA
25. 121 Roland Wanek D BMW M3 07:30,93 03:44,46 1. N
26. 81 Eduard Patera CZ Ford Escort 07:34,39 03:45,10 7. A
27. 123 Piergiorgio Bedini MC Ford Escort Rs Cosworth 07:35,29 03:45,68 2. N
28. 58 Helmut Maier D VW Golf Spiess 07:36,35 03:46,01 6. HFBM
29. 120 Peter Jureňa SK Mitsubishi Lancer Evo VII 07:37,75 03:47,74 3. N
30. 122 Jiří Voves CZ Subaru Impreza WRX 07:38,76 03:47,68 4. N
31. 22 Roman Hora CZ MTX 1-10 07:39,33 03:49,58 7. ED
32. 53 Erich Eder A VW Golf GTi 16V 07:42,69 03:50,12 7. HFBM
33. 127 David Komárek CZ Mitsubishi Lancer Evo V 07:43,22 03:49,81 5. N
34. 54 Dan Suchý CZ BMW M3 07:44,32 03:51,72 8. HFBM
35. 111 Martin Rybníček CZ Ford Escort Rs 07:47,41 03:52,90 1. SP
36. 109 Milutin Vusurovič YU Honda Integra 07:49,20 03:54,19 2. SP
37. 51 Libor Tupa CZ Ford Escort Rs Cosworth 07:51,74 03:55,66 9. HFBM
38. 87 Christian Schweiger A Renault Megane Coupe 07:51,91 03:55,41 8. A
39. 148 Jiří Švec CZ AR Spec 07:51,97 03:52,41 3. HA
40. 131 Peter Obrist I BMW M3 07:52,87 03:52,29 6. N
41. 128 Daniel Šorm CZ Mitsubishi Lancer Evo VI 07:56,72 03:56,50 7. N
42. 83 Rene Martinek A Renault Megane 07:57,04 03:56,30 9. A
43. 106 Petr Vojáček CZ Opel Astra OPC 07:58,57 03:58,09 3. SP
44. 60 Helmut Neuhauser A VW Golf GTi 8V 07:59,48 03:58,81 10. HFBM
45. 159 Petr Tykal CZ MTX 1-03 FE 08:01,90 03:56,86 4. HA
46. 135 Walter Struckmann D Kissling - Opel Astra Gsi 08:03,40 04:00,05 8. N
47. 156 Pavel Vondrák CZ MTX 2-01 08:05,41 04:02,27 5. HA
48. 129 Josef Komárek CZ Mitsubishi Lancer Evo V 08:06,25 04:00,93 9. N
49. 84 Maciej Ptak PL Honda Integra R 08:10,08 04:03,97 10. A
50. 114 Michaela Votavová CZ Ford Escort Rs 08:13,68 04:04,86 4. SP
51. 176 Jiří Sedláček CZ BMW 2002 Ti 08:15,11 04:06,06 6. HA
52. 175 Jaroslav Straka CZ BMW 2002 Ti 08:15,45 04:06,88 7. HA
53. 93 Vladimír Šnajdr CZ Suzuki Swift GTi 16V 08:16,69 04:06,99 11. A
54. 61 Erich Nömayr A Opel Kadett C 08:17,25 04:06,30 11. HFBM
55. 110 Miroslav Černý CZ Citroën Xsara 08:21,09 04:08,75 5. SP
55. 110 Jan Vávra CZ Citroën Xsara 08:21,09 04:08,75 5. SP
56. 141 Agnieszka Czapka PL Alfa Romeo 156 08:23,24 04:11,22 10. N
57. 113 Milan Šumný CZ Honda Civic 08:23,58 04:11,03 6. SP
58. 188 Gregor Frötscher A Morris Mini Cooper S 08:25,01 04:11,44 8. HA
59. 174 Walter Pauli CH Alpine A110 1300 S 08:27,68 04:11,88 9. HA
60. 161 Aleš Nestrojil CZ MTX 1-03 FE 08:36,78 04:15,49 10. HA
61. 97 Petr Farník CZ Škoda Felicia 08:37,91 04:15,60 12. A
62. 103 Václav ml Šlajchrt CZ Opel Astra OPC 08:41,66 04:12,86 7. SP
63. 92 Michal Bažant CZ Škoda Felicia 08:42,30 04:17,49 13. A
64. 195 Ulrich Eisenhut FL Lotus XI Le Mans 08:43,06 04:19,22 11. HA
65. 116 Oskar Beneš CZ Renault Megane Coupe 08:44,11 04:17,80 8. SP
66. 117 Kateřina Hošťálková CZ Ford Escort Rs 08:45,23 04:21,62 9. SP
67. 98 Radim Ježek CZ Škoda Felicia 08:47,34 04:18,97 14. A
68. 160 Jan ml. Osladil CZ MTX 1-03 FE 08:58,83 04:22,77 12. HA
69. 140 Pavel Kestler CZ Nissan Sunny 08:59,27 04:27,01 11. N
70. 186 Arnošt Neubauer CZ Porsche 911 09:01,61 04:28,17 13. HA
71. 152 Oskar Král CZ Škoda 130RS 09:10,11 04:32,37 14. HA
72. 180 Vladimír Konicar CZ BMW 2002 Ti 09:12,01 04:34,69 15. HA
73. 63 Marek Fried CZ Ford Fiesta 09:17,58 04:36,47 12. HFBM
74. 144 Martin Polák CZ Peugeot 106XSi 09:29,18 04:42,89 12. N
75. 177 Jiří Kunc CZ BMW 2002 Ti 09:32,33 04:42,19 16. HA
76. 196 Ivar Sauter CH Alfa Romeo Giulietta SV 09:34,60 04:43,25 17. HA
77. 171 Milan Parč CZ MTX 1-01 FŠ 09:36,95 04:44,77 18. HA
78. 162 Petr Peterka CZ Škoda 2000MI 09:38,33 04:33,60 19. HA
79. 166 Irena Bauerová CZ ÚVMV Praha 1100GT 09:48,13 04:51,53 20. HA
80. 164 Marek Hamrle CZ MTX 1-05 FŠ 09:52,56 04:52,47 21. HA
81. 167 Denisa Bauerová CZ ÚVMV Praha Š130B6 10:04,26 04:57,19 22. HA
82. 192 Heinz Wohlkönig A Steyr Puch 650TR 10:10,96 05:01,32 23. HA
83. 150 Jan Kelar CZ MTX 1-03 FE 10:26,93 04:27,78 24. HA
84. 201 Philippe Burckhardt CH BMW 328 Roadster 10:39,75 05:14,54 25. HA
85. 185 Kamil Grygar CZ Škoda 1000MB 11:00,23 05:26,33 26. HA
86. 199 František Čečil CZ Hakar 11:02,56 05:20,48 27. HA
87. 191 Zdeněk Vondrák CZ Austin Healey 11:10,20 05:21,58 28. HA
88. 194 Kamila Stará CZ Saab 96 Monte Carlo 12:22,61 06:11,21 29. HA

zdroj dat: euromontagna.com, Ing. Roman Krejčí

ME 2019
Doprovodný program 2019
-->
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk