AMK Ecce Homo a město Šternberk zvou na Společenský večer 10.11.2023

Sdílet

Novinky | čtvrtek 26.10.2023

V pátek 10. listopadu 2023 se uskuteční tradiční Společenský večer, na který Vás srdečně zvou místní automotoklub Ecce Homo, společně s městem Šternberk. Oblíbené a osvědčené tam naleznete i letos, těšit se můžete i na novinky. 


Večerem bude provázet kapela LIF Band, ale nebude chybět ani oblíbená moderní cimbálovka Cimbal Hell Band. Jestli si chcete odnést z tohoto večera parádní zážitek, zastavte se v 1. patře a poslechněte je, stojí to vážně za to. Budou Vám hrát od 20 hodin do půlnoci.

 

 
 
 

Na parketu můžete vidět profesionální kouzelnici a iluzionistku Kelly, která zcela promění atmosféru události a přinese nevídanou zábavu. Se svým jedinečným a okouzlujícím vystoupením se stala také finalistkou soutěže Česko Slovensko má talent.

 

 
 

K vidění bude také luxusní světelná show Ethereal light show by Pyroterra. Kombinace gymnastiky, akrobacie, současného tance a pokrokových světelných digitálních rekvizit Vás nadchne svou elegancí a živelností. Pyroterra je energický tým, který si klade za cíl ohromovat publikum, vytvářet nezapomenutelnou atmosféru a posouvat hranice možností.

 

 
 
 

V malém sále bude pro nejedno hráčské srdce připraveno opět casino, konkrétně ruleta a black jack anebo se můžete nechat zvěčnit oblíbeným Ivanem Křemečkem, známým ilustrátorem, kreslířem a karikaturistou.

 

 
 
 

Ve foyeru pak můžete navštívit fotky z budky s okamžitým tiskem fotografií a odnést si tak památku domů. K dispozici Vám fotokoutek bude od 20 do 24 hodin.

 

 
 

O půlnoci vypukne bohatá tombola, kterou si nesmíte nechat ujít a po ní to roztočí DJ Zbyňa Stružka. Bude to pořádná jízda.

 

 
 

Vstupenky v hodnotě 300 Kč zakoupíte buď v kanceláči AMK Ecce Homo (Dvorská 13) nebo v Informačním centru Šternberk (Horní náměstí 2). Ani letos to nebude jinak a v ceně vstupenky budete mít i večeři. 

Těšíme se na Vás, přijďte si užít příjemný večer v dobré společnosti. 

 

Bc. Milena Schärferová

tisková mluvčí AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK

 

Start Ecce Homo 2024:
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk
radioking.cz