Asociace jezdců rally hodnotila tratě letošní AZ pneu Rally Jeseníky

Sdílet

Novinky | úterý 05.05.2009

Nejen přípravami na Mistrovství Evropy žije AMK Ecce Homo Šternberk. V pondělí 4. května navštívil organizační tým třetího ročníku AZ pneu Rally Jeseníky Ing. Petr Řihák, zástupce Asociace jezdců rally, aby si prohlédl připravovanou trasu podzimní soutěže.


Zkušenému brněnskému spolujezdci byla ukázána celá trať letošního ročníku, kterou se podařilo vyjednat se zástupci jednotlivých obcí již v dostatečně dlouhé době před závodem, což dodá organizátorům prostor na pečlivou přípravu zejména v otázce nyní tak často skloňované bezpečnosti.

Formát letošní soutěže je navržen se třemi úseky, které budou soutěžící absolvovat třikrát. Trať byla při prohlídce doplněna o jeden retardér a na dalších dvou místech o zábrany zabraňující katování zatáček.

Po prohlídce technických vložek v okolí Šternberka pak byla představena plocha nového servisního parkoviště nejen okolo sportovní haly Ecce Homo na Dvorské ulici ve Šternberku. Toto rozšířené servisní parkoviště zažije premiéru již příští měsíc při Mistrovství Evropy Ecce Homo, což zvýší komfort soutěžících a jejich doprovodů.

"Chtěli bychom poděkovat panu Říhákovi za názor a čas věnovaný předáním cenných připomínek k tratím rychlostních zkoušek a všem osobám i úřadům, kteří se podíleli na sestavení tratě," dodává Vlastimil Malík, předseda pořádajícího AMK Ecce Homo.

Start Ecce Homo 2024:
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk
radioking.cz