AZ pneu Rally Jeseníky: Programy v prodeji

Sdílet

Novinky | středa 05.10.2011

Tištěný program k jubilejnímu pátému ročníku AZ pneu Rally Jeseníky je ve formátu A4 plný zajímavých článků a informací. Můžete si přečíst profil Jana Sýkory, momentálně prvního v tabulce rallysprintů, dvoustranu věnovanou velmi rychlému Jakešovi, dále tam najdete rozhovor s úřadujícím Mistrem ČR v rally Pavlem Valouškem, který rehabilituje svou ruku po nehodě na Barum Czech Rally Zlín a všichni doufáme, že bude stát na startu jesenické rally.


Dále zde najdete profil Jana Černého, jednoho z nejrychlejších “dvoukolkářů“, zpracovali jsme Vám také stránku pro autogramiádu prvních devíti jezdců Mistrovství ČR v rallysprintu. Pro lepší přehlednost průběhu celé sezóny je v programu report MČR i K4 poháru. Pár stránek jsme věnovali i pětileté historii novodobé AZ pneu Rally Jeseníky, doplněné mnoha fotografiemi.

Součástí programu jsou mapy jednotlivých rychlostních zkoušek, popisy a fotky diváckých míst i dvě strany věnované tomu prioritnímu pro naši rally, a tím je Bezpečnostní průvodce. Samozřejmostí je časový plán, časový harmonogram a všechny ostatní důležité informace.

Program je v prodeji na: čerpacích stanicích BENZINA ŠTERNBERK, BENZINA UNIČOV, čerpací stanice v Dlouhé Loučce, TRAFIKA na Hlavním náměstí ve Šternberku a v Městském informačním centru ve Šternberku.

Dále se programy budou prodávat v tiskovém středisku během pátku a soboty v době provozu tiskového střediska. Tiskové středisko je umístěno ve Sportovní hale Ecce Homo v areálu servisní zóny na Dvorské ulici. Poslední možnost zakoupení programu je v sobotu přímo na Hlavním náměstí ve Šternberku nebo na diváckých místech před prvními ranními průjezdy.

Cena programu: 40.-

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk