ECCE HOMO HISTORIC 2014

Sdílet

Novinky | čtvrtek 17.07.2014


Vážení příznivci a milovníci historických vozů,

v letošním roce jsme připravili nový formát Ecce Homo Historic. Pro některé z Vás bylo třídenní setkání příliš dlouhé, z druhé strany byli i tací, kteří nechtěli toto moravské setkání krátit. Vytvořili jsme tak třídenní plán akcí, které na sobě nejsou závislé. Zda se budeme moci zúčastnit pouze jednoho dne nebo všech třech, je jen na Vás.

V pátek proběhne tradiční Rally Ecce Homo Historic. Dostanete od nás psaný itinerář, startovat budeme opět na Hlavním náměstí v 9 hodin.

V sobotu se pak uskuteční výstava historických automobilů i motocyklů na Radniční ulici, ze které proběhne přímý živý přenos do Českého rozhlasu. Obrazový přenos Vám poskytneme přes kanál Youtube, stejně jako na červnovém Mistrovství Evropy Ecce Homo. Výstava se bude tentokrát konat až do 13 hod., po které bude následně zahájena spanilá exhibiční jízda po okolí.

V sobotu proběhnou na Hlavním náměstí již tradičně Šternberské slavnosti, které jsou pro všechny návštěvníky zdarma.

V areálu bývalého augustiniánského kláštera bude pro všechny přihlášené a zúčastněné Moravský večer, kde se můžete těšit na občerstvení a bohatý doprovodný program.

Během druhého víkendové dne se uskuteční dvě tréninkové a dvě soutěžní jízdy pravidelnosti na legendární trati Ecce Homo. V neděli večer se pak můžete těšit na vyhlášení vítězů v prostoru startu Ecce Homo.

Více informací Vám budeme postupně přinášet, během několika dní rozešleme přihlášky a všechny Vás srdečně zveme na tradiční setkání majitelů všech těch skvostů spolu s milovníky automobilové historie.

Vítejte ve městě Šternberku, známém také díky motoristickým akcím. Ecce Homo letos opět první zářijový víkend 5. -7. 9. 2014.

 

Milena Schärferová

tisková mluvčí 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk