Ecce Homo Park otevírá svou další sezónu v dubnu

Sdílet

Novinky | čtvrtek 30.03.2017

Moderní expozice Ecce Homo Park, kterou najdete v prostorách bývalého augustiniánského kláštera, otevírá svou novou sezónu již v pátek 21. dubna 2017.


Na co nového Vás můžeme pozvat? Letošní novinkou je slibovaná dětská autodráha, která Vaše ratolesti rozhodně nadchne a zajisté se bude líbit i rodičům. Její výroba na míru trvala dlouhou dobu z toho důvodu, aby děti od autodráhy nechtěly odejít.

Druhým oživením našeho Ecce Homo Parku bude letos výstava kreseb amatérského malíře Jiřího Schärfera, dlouholetého člena pořadatelského sboru Ecce Homo, kdy v letošním roce ho na startu závodu Ecce Homo můžeme vidět již po třicáté. Jiří Schärfer maluje celý svůj život, můžete vidět jeho tužkokresbu z několika různých oblastí. Představíme Vám především jezdce Formule 1, kteří se stali obětí tohoto krásného sportu. Vy všichni, kteří jste fanoušci Ayrtona Senny, kteří jste milovali ještě „starou“ poctivou Formuli 1, kdo jste obdivovali opravdové závodníky z období Francoise Céverta nebo Jackie Stewarta, přijďte se podívat. Nebudou chybět ani závodníci do vrchu a prozradíme, že to nebude „jen“ Simone Faggioli.

Vernisáž výstavy se uskuteční v pátek 21. dubna 2017 v 17 hod., všichni příznivci motorsportu jste srdečně zváni.

Multimediální Ecce Homo Park pro vás pravidelně připravuje novinky a oživení naší EH expozice.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Milena Schärferová
Tisková mluvčí AMK Ecce Homo Šternberk

 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk