ECCE HOMO ŠTERNBERK: UZAVÍRKY PO DOBU ZÁVODŮ OD 1. DO 4. ČERVNA 2023

Sdílet

Novinky | úterý 30.05.2023

V souvislosti s konáním závodů proběhnou uzavírky v centru města a dalších komunikacích, a to od čtvrtku 1. června do neděle 4. června. Uzavírky budou vyznačeny přechodným dopravním značením.


V souvislosti s konáním závodů proběhnou uzavírky v centru města, a to od čtvrtku 1. června od 22 hodin do neděle 4. června do 20 hodin v ulicích Dvorské, Barvířské a parkoviště u sportovní haly Ecce Homo.

Od pátku 2. června od 7 hodin ráno do neděle 4. června do 6 hodin ráno budou úplně uzavřeny tyto ulice v centru Šternberka: Radniční, Jaroslavova, Vodní, Partyzánská, Čechova, Hlavní náměstí, Dvorská, Barvířská a parkoviště u sportovní haly Ecce Homo a parkoviště na Potoční.

V sobotu 3. června od 7 do 19 hodin bude pak uzavřena i celá Opavská až po Lipinu a budou uzavřeny i sil. I/46 od křižovatky se silnicí III/44423 směrem na Horní Loděnici, sil. III/44423 Sadová a Na Valech. Stejně tak i v neděli 4. června.

Uzavírky budou vyznačeny přechodným dopravním značením.

Objížďka Opavské ve směru z centra bude vedena ulicí ČSA na kruhový objezd na Olomoucké a odtud po vyznačených objížďkách. V opačném směru je vedena objížďka od koupaliště na kruhový objezd a dále po vyznačených objížďkách směrem do centra města. Objížďka centra města je vedena po neuzavřených místních komunikacích ve Šternberku. Objízdná trasa silnice III/44423 bude vedena po silnici I/46. Uzavírky budou vyznačeny přechodným dopravním značením.

Upozorňujeme cestující, že po uvedených komunikacích jsou vedeny linky veřejné linkové dopravy, které budou po dobu konání závodů jezdit po objízdných trasách.

Bližší informace o celé uzavírce včetně popisu objízdných tras a obslužnosti zastávek naleznete zde: https://www.idsok.cz/vyluky/ecce-homo-sternberk-2023/ 

Situace PÚP - Ecce Homo 2023 - 1 

Situace PÚP - Ecce Homo 2023 - 2

Situace PÚP - Ecce Homo 2023 - 3 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk