Hnutí Pro Sport: pojďte do toho s námi!

Sdílet

Novinky | úterý 30.07.2013


Za vznikem hnutí Pro sport a zdraví stojí poslanec Parlamentu ČR a bývalý ministr školství Josef Dobeš, který se dlouhodobě zajímá o stav českého sportu, jeho financování, rozvoj sportovišť v regionech a podporu sportovních aktivit pro děti. Jeho dlouhodobá nespokojenost s tím, jak malé pozornosti a podpoře se v současné době sportu dostává, vyústila v myšlenku na vznik hnutí Pro sport a zdraví.

V jednotlivých krajích proběhly odborné diskuse se sportovní veřejností s cílem získat podklady pro program hnutí a představit návrhy na zlepšení státní podpory sportu, další rozvoj sportu jako celospolečenského fenoménu a v neposlední řadě větší zapojení mladé generace do sportovních aktivit.

Cílem hnutí Pro sport a zdraví je budování široké členské základny pro prosazování jeho programu. Poslanec a předseda hnutí Pro sport a zdraví Josef Dobeš všem sympatizantům vzkazuje: "Pevně věřím, že neutěšený stav podpory sportu v ČR společně dokážeme změnit!"

Sportovci, přidejte se k nám! Hnutí Pro sport a zdraví se již od svého vzniku těší silné podpoře mnoha osobností sportovního, kulturního i společenského života. Chceme ale, abychom reprezentovali co nejširší vzorek české populace. Pokud Vám jsou sympatické hodnoty, které propagujeme, a chtěli byste se s námi podílet na návratu české společnosti k ideálu zdravého způsobu života, rádi Vás přivítáme v našich řadách. 

Pomozte nám rozšířit členskou základnu v Olomouckém kraji a najít osobnost v oblasti sportu, která bude zaštiťovat náš kraj. Pokud budeme úspěšní, podpoříme sport v našem kraji velkou finanční pomocí.

Přihláška zde: Přihláška člena

 

Vyplněnou přihlášku odešlete na olomoucky@prosportazdravi.cz 

Více na www.prosportazdravi.cz 

nebo na https://www.facebook.com/pages/Pro-sport-a-zdrav%C3%AD/180455348769063?fref=ts

 

Milena Schärferová, tajemník PSZ Olomoucký kraj 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk