Přihláška - Ecce Homo MČR Duben 2021 - !!! Prodlouženo do 16.4.2021 !!!

Seznam přihlášených

Jarní Flóra 2010

Sdílet

Novinky | pondělí 03.05.2010

Ve dnech 22. – 25.4.2010 se AMK Ecce Homo společně s Městem Šternberk prezentovali na Výstavišti Flora Olomouc. Letošní jarní Flora 2010 se nesla v duchu Zahrada času aneb Labyrint světa a ráj srdce a návštěvnost byla kolem osmdesáti tisíc lidí. AMK EH a Město Šternberk jsou tradičními vystavovateli jak na jarní, tak na podzimní etapě Flory. Tentokrát automotoklub zval přítomné návštěvníy na 30. Mistrovsví Evropy v závodech automobilů do vrchu na trati Ecce Homo v termínu 5.-6. června 2010.


Expozici stejně jako každým rokem připravovala Liběna Hrešková. Expozice byla velice atraktivní, zapůjčen byl historický vůz – “aerovka“ z roku 1936 - který byl dekorován květinami.

V letošním roce jsme poprvé zabodovali v soutěži svatební vazba - svatební kytka a polštářek pod prstýnky. Kytice a polštářek pod prstýnky jsme vytvořili velmi neobyčejně. Naše vazba byla tvořena ze zeleniny a to batáty, kořen taro a celer. Polštářek pod prstýnky tvořila fontánka, která nesla prsteny a vyřezané růže z brambor - batátů. Na soutěži jsme spolupracovaly společně, ale vyřezávání dělala celé paní Anna Strnadlová. Naše kytice a fontánka sklidily velký obdiv i u návštěvníků. Svaz květinářů a floristů nás ocenil zvláštním oceněním, které ještě nikdo nedostal a to čestné uznání za originální ztvárnění svatební kytice. Je to pro nás velká čest utkat se s velkými profesionály a odnést si ocenění“, řekla zhotovitelka expozice Liběna Hrešková.>

Milena Schärferová, Liběna Hrešková
AMK Ecce Homo

NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk