Kalendář Ecce Homo v prodeji !

Sdílet

Novinky | pondělí 22.09.2014

Všichni motorističtí fandové, máme pro Vás vánoční dárek! Připravili jsme speciální nástěnný kalendář Ecce Homo 2015 formátu A3.


A proč speciální? Protože pro milovníky rychlých kol, tedy v našem případě červnového Ecce Homo, je určena jedna strana (12 měsíců), ale protože jsme mysleli i na fanoušky automobilové a motocyklové historie, z druhé strany máme kalendář Ecce Homo Historic v černobílé variantě. Je pouze na vás, jakou stranou si kalendář otočíte nebo pokud je libo a kalendáře si koupíte dva.

Naleznete v něm fotografie našich TOP jezdců a fotografie s atmosférou vrchařských závodů. V našem kalendáři nechybí jezdci jako jsou Vladimír Vitver, Otakar Krámský, Martin Šípek, Simone Faggioli, Yanick Bodson, Petr Trnka, Miloš Beneš, Dan Michl a další… Na titulní straně je nádherná formule Roberta Steće. Kalendář má na obou titulních stranách parciální lak a pro tu nejšetrnější přepravu je zabalen do ochranné fólie.
 
Cena našeho kalendáře 2 v 1 je: 150 Kč.
 
Všichni, co máte zájem, napište na amk@eccehomo.cz nebo ještě lépe, můžete si ho rovnou vyzvednout v naší kanceláři (Dvorská 13, Šternberk):
Provozní doba kanceláře: Pondělí: 15.00 - 16.00 hod Út - Čt: 9.00 - 10.00 hod.
 
Doufáme, že se vám bude líbit!
 
Milena Schärferová, tisková mluvčí AMK Ecce Homo

 

 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk