Kalendář Ecce Homo v prodeji !

Sdílet

Novinky | pondělí 22.09.2014

Všichni motorističtí fandové, máme pro Vás vánoční dárek! Připravili jsme speciální nástěnný kalendář Ecce Homo 2015 formátu A3.


A proč speciální? Protože pro milovníky rychlých kol, tedy v našem případě červnového Ecce Homo, je určena jedna strana (12 měsíců), ale protože jsme mysleli i na fanoušky automobilové a motocyklové historie, z druhé strany máme kalendář Ecce Homo Historic v černobílé variantě. Je pouze na vás, jakou stranou si kalendář otočíte nebo pokud je libo a kalendáře si koupíte dva.

Naleznete v něm fotografie našich TOP jezdců a fotografie s atmosférou vrchařských závodů. V našem kalendáři nechybí jezdci jako jsou Vladimír Vitver, Otakar Krámský, Martin Šípek, Simone Faggioli, Yanick Bodson, Petr Trnka, Miloš Beneš, Dan Michl a další… Na titulní straně je nádherná formule Roberta Steće. Kalendář má na obou titulních stranách parciální lak a pro tu nejšetrnější přepravu je zabalen do ochranné fólie.
 
Cena našeho kalendáře 2 v 1 je: 150 Kč.
 
Všichni, co máte zájem, napište na amk@eccehomo.cz nebo ještě lépe, můžete si ho rovnou vyzvednout v naší kanceláři (Dvorská 13, Šternberk):
Provozní doba kanceláře: Pondělí: 15.00 - 16.00 hod Út - Čt: 9.00 - 10.00 hod.
 
Doufáme, že se vám bude líbit!
 
Milena Schärferová, tisková mluvčí AMK Ecce Homo

 

 

ME 2019
Doprovodný program 2019
-->
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk