Kandidátní listina pro volby do Výboru AMK

Sdílet

Novinky | čtvrtek 12.01.2012

Profily kandidátů pro volby do výboru AMK Ecce Homo, které proběhnou na členské schůzi 25.1.2012


Vlastimil Malík

volby 2012 Je předsedou Automotoklubu Ecce Homo již mnoho let, v organizaci pracuje více jak 40 roků. Kompletně zajišťuje a řídí chod automotoklubu, dohlíží na ekonomickou stránku, kontroluje a vyřizuje veškerou administrativní činnost. Několik let vykonává funkci ředitele hlavního závodu Ecce Homo. Je členem úzkého organizačního výboru všech tří hlavních závodů automotoklubu. Je stávajícím členem výboru.

 

Jiří Ošlejšek

volby 2012 Pro automotoklub pracuje dlouhá léta, především v oblasti technického zázemí a přípravy všech tří závodů, které automotoklub pořádá. Jeho práce se nevztahuje pouze na období před a po závodě, ale obstarává majetek automotoklubu po celý rok, nově budovu u nádraží, kterou společně s Františkem Sásem zrekonstruovali. Je členem organizačního výboru závodů Ecce Homo, Ecce Homo Historic i AZ pneu Rally Jeseníky. Je stávajícím členem výboru.

 

František Sás

volby 2012 Pro Automotoklub Ecce Homo Šternberk pracuje od 60. let, zejména v oblasti technického zajištění při přípravě všech tří stěžejních závodů. Jeho práce se nevztahuje pouze na období před a po závodě, ale obstarává majetek Automotoklubu po celý rok, nově budovu u Nádraží, kterou společně s Jiřím Ošlejškem zrekonstruovali. Je členem organizačního výboru závodů Ecce Homo, Ecce Homo Historic i AZ pneu Rally Jeseníky. Je stávajícím členem výboru.

 

Dušan Pospíšil, DiS.

volby 2012 Pracuje především v organizačním výboru AZ pneu Rally Jeseníky, při posledním ročníku vykonával funkci ředitele této soutěže. AZ pneu Rally Jeseníky pod jeho vedením dosáhla velmi vysokého ohodnocení. Je stávajícím členem výboru.

 

Miroslav Frýdecký

volby 2012 Pracuje jako tajemník závodů, které automotoklub pořádá. Pracuje v úzkém organizačním výboru AZ pneu Rally Jeseníky. Na starosti má také webové stránky www.eccehomo.cz a www.rally-jeseniky.cz, je IT technikem automotoklubu. Při závodech zajišťuje společně s Jiřím Kopečkem celou počítačovou síť. Je stávajícím členem výboru.

 

Vladimír Kotouč

volby 2012 Je členem úzkého organizačního výboru všech tří stěžejních závodů automotoklubu. V minulých letech obstarával bikrosovou činnost, která patřila také pod Automotoklub Ecce Homo. Je stávajícím členem výboru.

 

Milena Schärferová

volby 2012 V dřívějších letech pracovala několik roků v odboru startu závodů Ecce Homo a Ecce Homo Historic. Od roku 2008 pracuje ve funkci vedoucí tiskového střediska, má na starosti oficiální tiskoviny pro všechny tři stěžejní závody automotoklubu, dále propagaci a reklamu. Vykonává funkci tiskové mluvčí pro všechny tři závody. Od února loňského roku pracuje pro automotoklub i v oblasti marketingového manažerství. Pracuje v úzkém organizačním výboru Ecce Homo, Ecce Homo Historic i AZ pneu Rally Jeseníky. Zajišťuje kompletní organizaci přidružených akcí.

 

Jan Jura

volby 2012 Na závodech Ecce Homo pracuje od roku 2001 a o dva roky později již zastává funkci vedoucího odboru doprovodných vozidel při Ecce Homo a Ecce Homo Historic, při AZ pneu Rally Jeseníky je jedním z pořadatelů v terénu. Je tedy členem pořadatelského sboru všech tří závodů, které automotoklub pořádá.

 

Jiří Kopeček

volby 2012 Zpracoval pro Automotoklub Ecce Homo kompletní řídící software pro všechny závody. Pracuje jako vedoucí organizačního odboru závodů Ecce Homo a Ecce Homo Historic. Je IT technikem automotoklubu. Při všech třech závodech zajišťuje společně s Miroslavem Frýdeckým celou počítačovou síť.

 

Liběna Hrešková

volby 2012 V letošním roce pracuje v AMK 33. rok. V dřívějších letech prošla několik středisek, kde získala mnoho zkušeností. Začínala jako pořadatel v parkovišti závodních vozů, poté práce na ředitelství, V.I.P., na tiskovém středisku. Při Ecce Homo Historic zajišťuje 15. rokem výstavy historických vozidel a motocyklů. V posledních letech zastává funkci vedoucí odboru Péče o jezdce. Při závodech Ecce Homo a Ecce Homo Historic zajišťuje občerstvení od sponzorů, kterými poté zásobuje ředitelství, V.I.P. a také pro samotné závodníky v prostoru cíle. Angažuje se v mnoha přidružených akcích, zejména při různých výstavách. Několikrát připravovala propagaci AMK na výstavě v olomoucké Floře, kde získala nejedno ocenění, účastnila se městských i krajských výstav, kde prezentovala Automotoklub Ecce Homo. Zajišťuje výzdobu při ostatních akcích automotoklubu, jako např. Moravský a Společenský večer.

 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk