Kandidátní listina pro volby do Výboru AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK

Sdílet

Novinky | středa 29.01.2020

 


 

Vlastimil Malík

Je předsedou Automotoklubu Ecce Homo již mnoho let, v organizaci pracuje více jak 40 roků. Kompletně zajišťuje a řídí chod automotoklubu, dohlíží na ekonomickou stránku, kontroluje a vyřizuje veškerou administrativní činnost. Několik let vykonává funkci ředitele hlavního závodu Ecce Homo. Je členem úzkého organizačního výboru obou hlavních závodů automotoklubu. Je stávajícím členem výboru.
 

Jiří Ošlejšek

Pro automotoklub pracuje dlouhá léta, především v oblasti technického zázemí a přípravy obou závodů, které automotoklub pořádá. Jeho práce se nevztahuje pouze na období před a po závodě, ale obstarává majetek automotoklubu po celý rok, budovu u nádraží, kterou společně s Františkem Sásem zrekonstruovali. Je členem organizačního výboru závodů Ecce Homo i Ecce Homo Historic. Při hlavním závodě Ecce Homo vykonává funkci Činovník pro bezpečnost. Je stávajícím členem výboru.
 

František Sás

Pro Automotoklub Ecce Homo Šternberk pracuje od 60. let, zejména v oblasti technického zajištění při přípravě obou stěžejních závodů. Jeho práce se nevztahuje pouze na období před a po závodě, ale obstarává majetek automotoklubu po celý rok, zejména budovu u nádraží, kterou společně s Jiřím Ošlejškem zrekonstruovali. Je členem organizačního výboru závodů Ecce Homo i Ecce Homo Historic. Při hlavním závodě Ecce Homo vykonává funkci Zástupce ředitele. Je stávajícím členem výboru.
 

Vladimír Kotouč

Je členem úzkého organizačního výboru obou stěžejních závodů automotoklubu. Při závodech vykonává mimo jiné komentátorskou činnost. V minulých letech obstarával bikrosovou činnost, která patřila také pod Automotoklub Ecce Homo. Aktivně se podílí na potřebných úklidových brigádách. Je stávajícím členem výboru.
 
 

Bc. Milena Schärferová

Již 13. rokem pracuje ve funkci vedoucí tiskového střediska, má na starosti oficiální tiskoviny pro oba stěžejní závody, styk s médii, marketing a PR management, dále propagaci a reklamní záležitosti automotoklubu celkově. Vykonává funkci tiskové mluvčí pro oba závody. Pracuje v úzkém organizačním výboru Ecce Homo a poslední dva roky je hlavním organizátorem Ecce Homo Historic. Dále zajišťuje kompletní organizaci přidružených akcí automotoklubu. Je stávajícím členem výboru.
 
 

Jan Jura

Na závodech Ecce Homo pracuje od roku 2001 a o dva roky později již zastává funkci vedoucího odboru doprovodných vozidel při Ecce Homo a Ecce Homo Historic. Aktivně se podílí na potřebných úklidových brigádách. Je členem úzkého organizačního výboru obou závodů, které automotoklub pořádá. Je stávajícím členem výboru.
 
 

Jiří Kopeček

Zpracoval pro Automotoklub Ecce Homo kompletní řídící software pro všechny závody. Pracuje již mnoho let v organizačním a IT odboru závodů Ecce Homo a Ecce Homo Historic. Při obou závodech zajišťuje společně s Vítem Šnajdrem celou počítačovou síť.
 
 

Liběna Hrešková

Práci v AMK EH se Liběna Hrešková věnuje mnoho let, prošla si několika odbory, kde získala mnoho zkušeností. V posledních letech zastává funkci vedoucí odboru Péče o jezdce. Při závodech Ecce Homo a Ecce Homo Historic zajišťuje občerstvení od sponzorů, kterými poté zásobuje ředitelství, V.I.P. a také pro samotné závodníky v prostoru cíle. Angažuje se v přidružených akcích, zejména při různých výstavách. Několikrát připravovala propagaci AMK EH na výstavě v olomoucké Floře, kde získala nejedno ocenění.
 
 

Marek Šenar

Prozatím se na přípravě závodů nepodílel, projevil zájem stát se výkonným členem organizačního výboru závodů Ecce Homo. Ve svém volném čase je PR managerem pro Trnka Racing, věnuje se natáčení videí pro společnost MG Film. Motorismus je jeho největším koníčkem a rád by se více podílel na záležitostech týkajících se organizace závodů EH.
 

 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk