Mistrovství Evropy Ecce Homo Šternberk 28.- 30. 5. 2021 Informace k nadcházejícímu víkendu

Sdílet

Novinky | úterý 25.05.2021

Nejčastější otázkou diváků je, zda si s sebou na závod budou muset přinést potvrzení o negativním testu na koronavirus. Ne, nemusí. Diváci si mohou normálně zakoupit vstupenku a přijít na závod. Na víkendový podnik Ecce Homo přijede zdravotnická společnost, která bude diváky testovat na několika přístupových místech.
Testovat se nemusí ti, kdo budou mít vlastní potvrzení o negativním výsledku na koronavirus, ne starší než 72 hodin.
Testování se nebude týkat ani těch, kteří jsou ve lhůtě 180 dní od prodělání nemoci a mohou toto doložit anebo ti, kdo již byli na očkování (od první dávky očkování musí uplynout minimálně 21 dní). Potvrzení o očkování mějte s sebou.


Další velmi častou otázkou je, zda bude přístupné divákům parkoviště závodních strojů. Ano, bude. Podmínkou bude zakoupená víkendová vstupenka. V případě, že dotyčný nebude mít víkendovou vstupenku, bude muset zaplatit za vstup 50 Kč. Jediný možný vstup do depa je z ulice Čs. armády, žádný jiný vstup není možný.

Přinášíme také informace ohledně stánků. Rozhodnutí, že se závod pojede s diváky, přišlo velmi pozdě. I přesto se ale snažíme zajistit stánky s občerstvením na obvyklá místa, včetně parkoviště závodních strojů.

Jste srdečně zváni na 40. ročník Mistrovství Evropy Ecce Homo již tento víkend!

 

ME Ecce Homo 2019, foto: Jakub Rovný
 
 

Bc. Milena Schärferová, tisková mluvčí AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk