Na Společenském večeru vystoupí ARGEMA !

Sdílet

Novinky | úterý 08.11.2016

Již za pár dní se uskuteční tradiční Společenský večer Automotoklubu Ecce Homo Šternberk v ÚAMK a Města Šternberka. Proběhne v nově zrekonstruovaném Kulturním domě ve Šternberku v pátek 18. listopadu 2016 od 19:30 hod.


K tanci a poslechu bude celý večer hrát olomoucká plesová kapela L.I.F., která je se svým frontmanem Ivo Mrázem velmi zkušenou a profesionálním skupinou se širokým repertoárem. Již několikrát vsázíme na tyhle profíky a vždy se nám to vyplatilo. Nejen toto hudební seskupení uslyšíme, ale přijede zahrát také cimbálová muzika s originálním názvem Tožtak. Cimbálovka si vždy najde své posluchače a dokonce tanečníky, proto bude hrát i letos. Třetím hudebním celkem je česká rocková kapela, která působí již 35 let a zajisté všichni znáte hity jako Jarošovský pivovar, Modré pondělí, Tohle je ráj nebo Prohrát není žádná hanba… a spoustu dalších pecek. Zahrát na tuto akci přijede kapela ARGEMA, která Vás rozhodně zvedne ze židlí!

Co se týká tanečního vystoupení, objednali jsme Vám jedny z nejlepších tanečníků naší země. Dva taneční vstupy předvede Kometa Stars ve složení čtyř tanečních párů, které znáte z oblíbené televizní soutěže Stardance.

Nalákat Vás můžeme také na casino, zahrát si můžete black jack nebo americkou ruletu a nebude chybět tradiční mikromagie, která Vám v podání kouzelníka Tomasiana vždy vyrazí dech.

U vstupu Vás budou čekat krásné hostesky, prodají Vám také lístky do tomboly, která bude velmi lákavá. Ochutnat můžete šternberské pivo Sternberger, které se bude čepovat a samozřejmostí je večeře, která už k tomuto Společenskému večeru patří. Kdyby někdo i přesto byl hladový, bude zajištěno další občerstvení u baru i v pozdějších hodinách.

Celý večerem provede moderátor Radia Rubi Honza Sedláček, slavnostního zahájení se ujme starosta Města Šternberka Ing. Stanislav Orság spolu s prezidentem AMK EH v ÚAMK Vlastimilem Malíkem.

Vstupné pro členy klubu, naše jezdce a „naše“ lidi, kteří s námi spolupracují na závodech Ecce Homo: 100 Kč (zarezervovat místa je možné na adrese amk@eccehomo.cz nebo v sekretariátu autoklubu).
Vstupné pro veřejnost: 200 Kč (možno zakoupit v Městském informačním centru).

Těšíme se na Vaši účast.

Milena Schärferová
Tisková mluvčí AMK Ecce Homo Šternberk

 
 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk