Na Společenském večeru vystoupí ARGEMA !

Sdílet

Novinky | úterý 08.11.2016

Již za pár dní se uskuteční tradiční Společenský večer Automotoklubu Ecce Homo Šternberk v ÚAMK a Města Šternberka. Proběhne v nově zrekonstruovaném Kulturním domě ve Šternberku v pátek 18. listopadu 2016 od 19:30 hod.


K tanci a poslechu bude celý večer hrát olomoucká plesová kapela L.I.F., která je se svým frontmanem Ivo Mrázem velmi zkušenou a profesionálním skupinou se širokým repertoárem. Již několikrát vsázíme na tyhle profíky a vždy se nám to vyplatilo. Nejen toto hudební seskupení uslyšíme, ale přijede zahrát také cimbálová muzika s originálním názvem Tožtak. Cimbálovka si vždy najde své posluchače a dokonce tanečníky, proto bude hrát i letos. Třetím hudebním celkem je česká rocková kapela, která působí již 35 let a zajisté všichni znáte hity jako Jarošovský pivovar, Modré pondělí, Tohle je ráj nebo Prohrát není žádná hanba… a spoustu dalších pecek. Zahrát na tuto akci přijede kapela ARGEMA, která Vás rozhodně zvedne ze židlí!

Co se týká tanečního vystoupení, objednali jsme Vám jedny z nejlepších tanečníků naší země. Dva taneční vstupy předvede Kometa Stars ve složení čtyř tanečních párů, které znáte z oblíbené televizní soutěže Stardance.

Nalákat Vás můžeme také na casino, zahrát si můžete black jack nebo americkou ruletu a nebude chybět tradiční mikromagie, která Vám v podání kouzelníka Tomasiana vždy vyrazí dech.

U vstupu Vás budou čekat krásné hostesky, prodají Vám také lístky do tomboly, která bude velmi lákavá. Ochutnat můžete šternberské pivo Sternberger, které se bude čepovat a samozřejmostí je večeře, která už k tomuto Společenskému večeru patří. Kdyby někdo i přesto byl hladový, bude zajištěno další občerstvení u baru i v pozdějších hodinách.

Celý večerem provede moderátor Radia Rubi Honza Sedláček, slavnostního zahájení se ujme starosta Města Šternberka Ing. Stanislav Orság spolu s prezidentem AMK EH v ÚAMK Vlastimilem Malíkem.

Vstupné pro členy klubu, naše jezdce a „naše“ lidi, kteří s námi spolupracují na závodech Ecce Homo: 100 Kč (zarezervovat místa je možné na adrese amk@eccehomo.cz nebo v sekretariátu autoklubu).
Vstupné pro veřejnost: 200 Kč (možno zakoupit v Městském informačním centru).

Těšíme se na Vaši účast.

Milena Schärferová
Tisková mluvčí AMK Ecce Homo Šternberk

 
 

ME 2019
Doprovodný program 2019
-->
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk