Na Společenském večeru vystoupí REFLEXY !

Sdílet

Novinky | středa 31.10.2018

Již za necelý měsíc se uskuteční tradiční Společenský večer Automotoklubu Ecce Homo Šternberk
v ÚAMK a Města Šternberka. Proběhne v Kulturním domě ve Šternberku v pátek 23. listopadu 2018 od 19:00 hod.


K tanci a poslechu bude celý večer hrát olomoucká plesová kapela L.I.F., která je se svým frontmanem Ivo Mrázem velmi zkušenou a profesionálním skupinou se širokým repertoárem. Již poněkolikáté vsázíme na tyhle profíky a vždy se nám to vyplatilo. Nejen toto hudební seskupení uslyšíme, ale přijede zahrát také cimbálová muzika Cimball HellBand. Cimbálovka si vždy najde své posluchače a dokonce tanečníky, proto bude hrát i letos. Třetím hudebním celkem je česká pop-rocková kapela, která působí již 25 let a zajisté všichni znáte hity jako Neříkej, Ty jsi holka divoká, Diamant nebo Rasputin a spoustu dalších pecek… zahrát na tuto akci přijede kapela REFLEXY, která Vás rozhodně zvedne ze židlí!

 

Cimbálová muzika Cimball HellBand
 

Co se týká tanečního vystoupení, zatančí jedna z nás. Členka AMK Ecce Homo, členka pořadatelského sboru odboru start Dagmar Schärferová a její taneční partner Xavier Tarnowski. Mají pro Vás připravené dva vstupy show dance – černé svědomí a new romance.

Nalákat Vás můžeme také na casino, zahrát si můžete black jack nebo letos nově kostky a nebude chybět tradiční mikromagie, která Vám v podání kouzelníka Tomasiana vždy vyrazí dech. Budou pro Vás připraveny míchané drinky, fotky z budky a také karikaturista, který Vám nakreslí portrét na památku z této akce.

 

Fotky z budky
 
 

Součástí večera bude krátké zhodnocení sezony jezdců AMK Ecce Homo Teamu a poděkování za jejich reprezentaci.

U vstupu Vás budou čekat krásné hostesky, prodají Vám také lístky do tomboly, která bude velmi lákavá. Samozřejmostí je večeře, která už k tomuto Společenskému večeru patří.

Celým večerem provede moderátor DJ Gajdy, slavnostního zahájení se ujme starosta Města Šternberka Ing. Stanislav Orság spolu s prezidentem AMK EH v ÚAMK Vlastimilem Malíkem.

 
 
 
Moderátor DJ Gajdy
 

Vstupné pro členy klubu bude i letos symbolických 100 Kč (zarezervovat místa je možné na adrese amk@eccehomo.cz nebo v sekretariátu autoklubu).

Vstupné pro veřejnost: 250 Kč (možno zakoupit v Městském informačním centru).

Těšíme se na Vaši účast.


Milena Schärferová
Tisková mluvčí AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK

Odjezd na Dakar 2024
Společenský večer 2023
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk