Na Společenském večeru vystoupí REFLEXY !

Sdílet

Novinky | středa 31.10.2018

Již za necelý měsíc se uskuteční tradiční Společenský večer Automotoklubu Ecce Homo Šternberk
v ÚAMK a Města Šternberka. Proběhne v Kulturním domě ve Šternberku v pátek 23. listopadu 2018 od 19:00 hod.


K tanci a poslechu bude celý večer hrát olomoucká plesová kapela L.I.F., která je se svým frontmanem Ivo Mrázem velmi zkušenou a profesionálním skupinou se širokým repertoárem. Již poněkolikáté vsázíme na tyhle profíky a vždy se nám to vyplatilo. Nejen toto hudební seskupení uslyšíme, ale přijede zahrát také cimbálová muzika Cimball HellBand. Cimbálovka si vždy najde své posluchače a dokonce tanečníky, proto bude hrát i letos. Třetím hudebním celkem je česká pop-rocková kapela, která působí již 25 let a zajisté všichni znáte hity jako Neříkej, Ty jsi holka divoká, Diamant nebo Rasputin a spoustu dalších pecek… zahrát na tuto akci přijede kapela REFLEXY, která Vás rozhodně zvedne ze židlí!

 

Cimbálová muzika Cimball HellBand
 

Co se týká tanečního vystoupení, zatančí jedna z nás. Členka AMK Ecce Homo, členka pořadatelského sboru odboru start Dagmar Schärferová a její taneční partner Xavier Tarnowski. Mají pro Vás připravené dva vstupy show dance – černé svědomí a new romance.

Nalákat Vás můžeme také na casino, zahrát si můžete black jack nebo letos nově kostky a nebude chybět tradiční mikromagie, která Vám v podání kouzelníka Tomasiana vždy vyrazí dech. Budou pro Vás připraveny míchané drinky, fotky z budky a také karikaturista, který Vám nakreslí portrét na památku z této akce.

 

Fotky z budky
 
 

Součástí večera bude krátké zhodnocení sezony jezdců AMK Ecce Homo Teamu a poděkování za jejich reprezentaci.

U vstupu Vás budou čekat krásné hostesky, prodají Vám také lístky do tomboly, která bude velmi lákavá. Samozřejmostí je večeře, která už k tomuto Společenskému večeru patří.

Celým večerem provede moderátor DJ Gajdy, slavnostního zahájení se ujme starosta Města Šternberka Ing. Stanislav Orság spolu s prezidentem AMK EH v ÚAMK Vlastimilem Malíkem.

 
 
 
Moderátor DJ Gajdy
 

Vstupné pro členy klubu bude i letos symbolických 100 Kč (zarezervovat místa je možné na adrese amk@eccehomo.cz nebo v sekretariátu autoklubu).

Vstupné pro veřejnost: 250 Kč (možno zakoupit v Městském informačním centru).

Těšíme se na Vaši účast.


Milena Schärferová
Tisková mluvčí AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK

Start Ecce Homo 2024:
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk
radioking.cz