Nezapomeneme… †Zdenek Vosmanský

Sdílet

Novinky | pondělí 13.05.2013

V pátek 10. května nás navždy opustil člověk, který byl věrný šternberskému automotoklubu, spoustu let. Po dlouhé těžké nemoci odešel v 88 letech. 


Pana Zdenka Vosmanského známe z prostoru startu v bílé kombinéze s bílým praporkem. Každým rokem nastoupil na startovní čáru jako na vojnu a i když byl těžce nemocný a léta přibývala, stále oddaně sloužil milovanému Ecce Homu.
 
Když se na poslední výroční schůzi s námi loučil a podotýkal, že končí pouze s aktivní činností na EH, ale že se nadále bude účastnit všech našich akcí, nenapadlo nás, že to bude schůze jeho poslední.
 
Na nedávné setkání se dostavila pouze jeho manželka a my tušili, že zdravotní stav pana Vosmanského nebude asi nijak dobrý. Uběhlo pár měsíců a dalšímu ročníku závodů do vrchu už bohužel přihlížet nebude.
 
Přáním Zdenka Vosmanského bylo vydržet na startu déle než jeho kolega v bílé kombinéze, Jindřich Šišma. To se mu podařilo, dokonce o mnoho let.
Doufejme, že nás bude shora pozorovat a přát všem jeho následníkům stejně dobře vykonanou práci. Zanechal tu dva své nástupce, kteří se na startu již pár let objevují; syna Jiřího a vnuka Dana.
 
Děkujeme za mnohaletou výborně odvedenou práci, za věrnost a přízeň.
 
Rodině bychom chtěli vyjádřit tu nejhlubší soustrast a všichni, kdo budete chtít dát poslední Sbohem…, pohřeb se uskuteční v pátek  17. května ve 12.00 hodin v obřadní síni městského hřbitova ve Šternberku.
 
S úctou AMK Ecce Homo Šternberk

 
 
 
 
 
 
 
ME 2023
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk