On-line Výsledky - On-line results

ecce homo 2.6. - 4.6.2023
me ehc 2023 me hhc 2023 eh 2023

Nezapomeneme… †Zdenek Vosmanský

Sdílet

Novinky | pondělí 13.05.2013

V pátek 10. května nás navždy opustil člověk, který byl věrný šternberskému automotoklubu, spoustu let. Po dlouhé těžké nemoci odešel v 88 letech. 


Pana Zdenka Vosmanského známe z prostoru startu v bílé kombinéze s bílým praporkem. Každým rokem nastoupil na startovní čáru jako na vojnu a i když byl těžce nemocný a léta přibývala, stále oddaně sloužil milovanému Ecce Homu.
 
Když se na poslední výroční schůzi s námi loučil a podotýkal, že končí pouze s aktivní činností na EH, ale že se nadále bude účastnit všech našich akcí, nenapadlo nás, že to bude schůze jeho poslední.
 
Na nedávné setkání se dostavila pouze jeho manželka a my tušili, že zdravotní stav pana Vosmanského nebude asi nijak dobrý. Uběhlo pár měsíců a dalšímu ročníku závodů do vrchu už bohužel přihlížet nebude.
 
Přáním Zdenka Vosmanského bylo vydržet na startu déle než jeho kolega v bílé kombinéze, Jindřich Šišma. To se mu podařilo, dokonce o mnoho let.
Doufejme, že nás bude shora pozorovat a přát všem jeho následníkům stejně dobře vykonanou práci. Zanechal tu dva své nástupce, kteří se na startu již pár let objevují; syna Jiřího a vnuka Dana.
 
Děkujeme za mnohaletou výborně odvedenou práci, za věrnost a přízeň.
 
Rodině bychom chtěli vyjádřit tu nejhlubší soustrast a všichni, kdo budete chtít dát poslední Sbohem…, pohřeb se uskuteční v pátek  17. května ve 12.00 hodin v obřadní síni městského hřbitova ve Šternberku.
 
S úctou AMK Ecce Homo Šternberk

 
 
 
 
 
 
 
Start Ecce Homo 2023:
ME 2023
Doprovodný program 2023
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
SONS LOCATION
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk