Oznámení určené českým jezdcům!

Sdílet

Novinky | pondělí 16.05.2022

Nejen, že se závod Ecce Homo Šternberk započítává do vašeho národního šampionátu, ale je také započítáván do FIA European Hill Climb šampionátu (EHC). Nejsou zde žádné další poplatky, stačí pouze odeslat daný přihlašovací formulář prostřednictvím https://registrations.fia.com/ehc.


Registrace vozů kategorie 1 FIA pro "uzavřené" vozy v Pf je zdarma, formulář se vyplňuje přes www.fiaperformancefactor.com. Velká většina cestovních vozů a vozů GT (dokonce i těch bez homologace, s prošlou homologací nebo upravených z jejich homologace) se může kvalifikovat pro FIA Pf, pokud mají bezpečnostní vybavení a novodobou nádrž FT3.

Kategorie 2 je otevřena pro E2-SS (jednosedadla) a E2-SC / CN. Může pojmout většinu vozů do 3000 ccm aktivních ve Španělsku (ačkoliv je zde omezení v případě turbomotorů). Kromě toho, že je vstup ČR do evropského šampionátu zdarma, nabízí vám také extra zviditelnění, přímou interakci se zahraničními jezdci a šanci vyhrát závěrečné bonusy udělené v každé ze skupin FIA (lze udělit 35 bonusů!)

Speciální předpisy a dokončovací bonusy jsou k dispozici na https://chronomoto.hu/fiahillclimb/ehc2022/onb/index.php?event=ehc_2022_01

Uzávěrka přihlášek a Pf: středa 18. května (půlnoc)

 

S pozdravem

ŘEDITEL ZÁVODU

Vlastimil Malík

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk