Petr Trnka převzal významné ocenění města Šternberka

Sdílet

Novinky | úterý 12.12.2023

V Hodovním sále šternberského hradu proběhlo v den státního svátku 17. listopadu v odpoledních hodinách slavnostní předání cen města šesti osobnostem ze Šternberka. Jedním z oceněných byl šternberský jezdec Petr Trnka.


S projevem vystoupil před více než osmi desítkami pozvaných hostů starosta Stanislav Orság, který ocenil vyznamenané osobnosti a poděkoval jim za jejich záslužnou a důležitou práci a přínos pro Šternberk i za to, že se zasazují o dobré jméno našeho města.

Cenu města převzali: dirigent a vedoucí Pěveckého sboru Šternberk pan Tomáš Nikl, fotograf Antonín Gerža, děkan šternberské římskokatolické farnosti pan Antonín Pechal, paní Helena Gottwaldová, kastelánka Státního hradu Šternberk, pan Josef Londa za dlouholetý přínos v oblasti propagace města a inovaci služeb pro turisty a návštěvníky města a pan Petr Trnka, vicemistr Evropy a mistr České republiky v závodech automobilů do vrchu, kterému byla udělena cena města za přínos v oblasti motoristického sportu a propagace města. Sezóna 2022 byla jeho dosavadním vrcholem, aktuálně je na tratích do vrchu nejrychlejším Čechem.

Ceny města předali vyznamenaným osobnostem starosta Stanislav Orság a 1. místostarosta Jiří Kraus.

AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK gratuluje k významnému ocenění.

 
 
 
 
 
 
 

zdroj: sternberk.eu

foto: David Sedlák DS Foto

 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk