Podzimní Liška 2014 je za námi

Sdílet

Novinky | středa 22.10.2014

V letošním roce se díky zájmu posádek uskutečnila Jarní i Podzimní Liška 2014. Jedná se o mototuristickou soutěž, která se těší velké oblibě již mnoho let. 


Tentokrát soutěžilo 14 smíšených posádek, účastnili se děti i psi. Cíl cesty nebyl daleký, posádky si trasu pochvalovaly a k tomu se přidalo krásné slunné počasí.

 

Foto: Antonín Mucha 

V barvách babího léta tentokrát zvítězila posádka Lukáš Malík – Boleslav Krejčíř, se svým týmem Kristýnka, Terezka a Beba. Jedná se o tradiční účastníky této soutěže, kterou pořádá místní Automotoklub již mnoho let.

 

Foto: Antonín Malý

Druhé místo si odvezli Peter Verčinský a Michaela Verčinská, spolu s Justínem Bednářem. Třetí místo obsadila posádka, která poslední dobou vítězí v jarních etapách soutěže, Jan Jura, Antonín Beran a Petr Hlavík.

Ani tentokrát nechybělo vyhlášení Dámského poháru. Zúčastnil se rekordní počet dam, celkem dvanáct, které mezi sebou soutěžily ve vědomostním testu, dále v soutěžích „rybičky“, házení klínovými řemeny na cíl, střílení ze vzduchovky, házení šipek na terč a jejich poslední disciplínou byl běh s balonem. Nejlépe si tentokrát vedla manželka našeho fotografa, Hana Krejčí.

Jaké jiné disciplíny kromě těch vyjmenovaných se týkaly posádek? Byla to například jízda na čtyřkolce, jízda zručnosti v osobním autě, obalování zbytku posádky toaletním papírem, zatloukání hřebíků a další.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Podzimní Lišky 2014, těm stálým a tradičním posádkám, ale i novým, kteří se zúčastnili úplně poprvé. 

 

Foto: Antonín Mucha  

Milena Schärferová, tisková mluvčí AMK EH 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk