Příloha Olomouckého deníku ECCE HOMO

Sdílet

Novinky | úterý 31.05.2016

Dnes, v úterý 31. května, vyšla v Olomouckém deníku speciální příloha ECCE HOMO. Tato příloha nahrazuje letošní tištěný program k závodům. Dočtete se tam všechny zajímavosti, které potřebujete k účasti na závodu. Najdete tam časový harmonogram, seznam všech přihlášených jezdců, rozmístění pokladen a stánků, doprovodný program "Město v pohybu", který proběhne na Hlavním náměstí.


Přečíst si můžete i rozhovor se šternberským fotografem Tomášem Tichým, jehož fotografie se stala hlavním motivem oficiálních tiskovin letošního ročníku, článek ne celou stranu jsme věnovali úřadujícímu mistru Evropy divize 2, Marku Rybníčkovi s novou Fiestou WRC a prostor pro rozhovor dostal i "historik" Petr Tykal, který letos jede vstříc 10. titulu.

Svůj prostor získali i všichni partneři závodu, kteří závodu EH pomáhají, ať už finančně, či materiálně.

Na straně 16 naleznete info o domácích jezdcích na ECCE HOMO. Samozřejmostí jsou šternberská trojka Janík, Trnka, Svoboda z Nutrend Racing Teamu, kteří jsou největšími želízky v ohni. Ale my vám přinášíme základní informace o těch méně známých a těch, kteří pod Automotoklubem Ecce Homo Šternberk v ÚAMK, jezdí nově od letošní sezóny. 


Neváhejte a kupte si DNES noviny OLOMOUCKÝ DENÍK se speciální přílohou ECCE HOMO.

 

Milena Schärferová

Tisková mluvčí AMK Ecce Homo 

 

 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk