První polovinu tréninku ovládl Faggioli

Sdílet

Novinky | sobota 02.06.2012

Během dneška a zítřka Vás čeká spousta novinek a připravili jsme si pro Vás hned několik lákadel.


O vrtulníku, ve kterém se můžete proletět nad závodní tratí, už jsme Vás informovali. Že dostanete k zakoupené vstupence program plný zajímavých článků a rozhovorů zdarma, jste se z plakátů mohli dozvědět. O tom, jak vypadá seznam přihlášených, jste se dočetli v tiskové zprávě a sami jste mohli zhodnotit, že lepší “startovku“ jsme si ani nemohli přát. Toto letošní složení startovního pole už nepřekoná žádná novinka. Samo o sobě je obsazení jezdců zajisté nejlákavější.

V průběhu víkendu se můžete pokochat pohledem na vozy tunningové úpravy šternberského klubu Style cars, který v rámci největších akcí roku: Ecce Homo a Město v pohybu, vystavují své upravené vozy na Radniční ulici.

První tréninkovou jízdu ovládl dle předpokladů Ital Simone Faggioli, který jako jediný zajel čas pod tři minuty. Přesně na třech minutách a pár desetinách se zastavila časomíra u jízdy Miloše Beneše. Třetí absolutně po prvním tréninku je Otakar Krámský s Reynardem. Na čtvrtém místě pak Petr Vítek, který se s novou Osellou zajíždí od začátku sezóny, úměrně získaným zkušenostem, stále lepší časy.

Skupinu E1 vyhrál Herbert Pregartner s časem 3.24,490, za ním Felix Pailer s Lancií Integrale 3.31,360. Dušan Nevěřil vyhrál skupinu E2-SC, druhý Petr Vítek s Osellou PA30 a třetí Urs Müller se stejným typem vozu. Oblíbenou skupinu E2-SH vyhrál Herbert Stolz s Porsche 935, za ním Vitver s Audi WTT-R DTM, s kterou tady ve Šternberku jel v loňském roce šternberský závodník Milan Kašpárek. Třetí v prvním tréninku dojel Dan Michl.

Další informace přineseme po druhé tréninkové jízdě. Opět připomínáme, že večer se můžete jít pobavit na Párty pod širým nebem na Lipinské křižovatce. Hraje DJ Luděk, promotér zlínského AZ radia.

Milena Schärferová
Tisková mluvčí AMK Ecce Homo
 

Start Ecce Homo 2024:
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk
radioking.cz