On-line Výsledky - On-line results

ecce homo 2.6. - 4.6.2023
me ehc 2023 me hhc 2023 eh 2023

Smutná zpráva – zemřel náš dlouholetý kolega Miroslav Skácel

Sdílet

Novinky | čtvrtek 08.09.2016

V prostoru startu jsme se mohli dlouhá léta vídat s Mirkem Skácelem, který nás opustil včera, 7. 9. 2016 kolem 10 hod. dopoledne. Byl mnoho roků vedoucím startu. I přesto, že se před několika lety funkce vzdal, stále se na startu pohyboval a nebyl závod, který by vynechal. Opustil nás ve věku 76 let skvělý člověk a velký humorista.

 


Nejen pan Skácel, ale i jeho žena, byla dlouhá léta členkou pořadatelského sboru. Někteří z Vás si jistě pamatují i syna Broňka, který na startu býval s námi, bohužel před několika lety umřel. Osud si s rodinou Skácelových škaredě pohrál.

Současný vedoucí startu Jiří Schärfer, kterému pan Miroslav Skácel funkci předal: 

„Chtěl bych poděkovat Mírovi za předání funkce, bylo mi ctí převzít pozici vedoucího startu zrovna po něm. Ze zdravotních důvodů funkci složil, i nadále byl ale aktivním členem pořadatelského sboru. Mirek byl symbolem poctivosti a zodpovědnosti. Vážím si ho a bude nám všem na startu chybět. Dozoruj nás tam shora!“     Jirka. 

Výbor AMK Ecce Homo Šternberk rozhodl za svého kolegu držet symbolickou minutu ticha při slavnostním zahájení nedělního závodu Ecce Homo Historic.

Současně s tím celý tým EH, jménem prezidenta Vlastimila Malíka, vyjadřuje upřímnou soustrast celé Mirkově rodině. Bude nám chybět.

 

Milena Schärferová

Tisková mluvčí AMK Ecce Homo 

 
 
 
 
 
Start Ecce Homo 2023:
ME 2023
Doprovodný program 2023
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
SONS LOCATION
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk