Společenský večer se uskuteční 18.11.2022

Sdílet

Novinky | pátek 04.11.2022

Po dvouleté nucené pauze se uskuteční tradiční Společenský večer, který pořádá Automotoklub Ecce Homo Šternberk a Město Šternberk. Zveme všechny, kdo si chtějí užít fajn večer plný dobré zábavy, v pátek 18. listopadu do Kulturního domu ve Šternberku.


Během večera bude hrát olomoucká kapela LIF Band a po půlnoci převezme žezlo DJ Gajdy. Gajdy bude celý večer také moderovat. Můžete se těšit na opravdu bohatý program. Vystoupí vítězka Star Dance Veronika Lálová a Ritmo Factory a s nimi zažijete vystoupení plné neskutečné energie. Tanečnice Veronika Lálová se svou brazilskou sambou a bubenická show v podání Ritmo Factory zajisté rozproudí páteční večer.

 

 
 

Dalším profesionálním vystoupením bude Handstand v podání Davida Pargače. Tento umělec se může pyšnit zápisem do Guinessovy knihy rekordů ve skoku na jedné ruce a znát ho může např. z televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Nyní se věnuje discipíně „handstand“, neboli stoje na rukou. Jeho propracování po čase použil v silové akrobacii na židlích. 

 

 
 
 

Spousta pravidelných návštěvníků se nás ptá na oblíbenou cimbálovku. Ani letos nebude chybět Cimbal Hell Band a budou Vás bavit od osmé hodiny až do půlnoci. Každoročním účastníkem Společenského večera je kouzelník Tomasiano a nám je velkou ctí, že ve svém diáři si pro nás vždy najde místečko a přijede do Šternberka. Je to profesionální kouzelník, finalista TV show Česko Slovesnko má talent a především nositel mnoha ocenění za mikromagii. Vystoupení má po celé České republice i v zahraničí a my budeme mít opět možnost se s ním potkat.

Na památku si budete moci odnést opět fotku z budky, která bude pro Vás k dispozici od 20:00 do 24:00 hod. nebo si můžete nechat vytvořit karikaturu od Ivana Křemečka, známého ilustrátora, kreslíře a karikaturisty. Pro hráčská srdce bude opět připraveno casino, kde si můžete zahrát buď americkou ruletu nebo black jack.

U vstupu Vás přivítají krásné hostesky a zvláštní druh mimického umění, živá socha. Na tento večer jsme si připravili také drobná překvapení a v neposlední řadě velmi bohatou tombolu, o kterou rozhodně nesmíte přijít. 

Vstupenku za 300 Kč si můžete zakoupit v kanceláři AMK EH na Dvorské ulici nebo v Informačním centru Šternberk. 

 

 
 

Jste srdečně zváni!

 

Bc. Milena Schärferová

tisková mluvčí AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK

 

Odjezd na Dakar 2024
Společenský večer 2023
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk