Společenský večer se uskuteční 18.11.2022

Sdílet

Novinky | pátek 04.11.2022

Po dvouleté nucené pauze se uskuteční tradiční Společenský večer, který pořádá Automotoklub Ecce Homo Šternberk a Město Šternberk. Zveme všechny, kdo si chtějí užít fajn večer plný dobré zábavy, v pátek 18. listopadu do Kulturního domu ve Šternberku.


Během večera bude hrát olomoucká kapela LIF Band a po půlnoci převezme žezlo DJ Gajdy. Gajdy bude celý večer také moderovat. Můžete se těšit na opravdu bohatý program. Vystoupí vítězka Star Dance Veronika Lálová a Ritmo Factory a s nimi zažijete vystoupení plné neskutečné energie. Tanečnice Veronika Lálová se svou brazilskou sambou a bubenická show v podání Ritmo Factory zajisté rozproudí páteční večer.

 

 
 

Dalším profesionálním vystoupením bude Handstand v podání Davida Pargače. Tento umělec se může pyšnit zápisem do Guinessovy knihy rekordů ve skoku na jedné ruce a znát ho může např. z televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Nyní se věnuje discipíně „handstand“, neboli stoje na rukou. Jeho propracování po čase použil v silové akrobacii na židlích. 

 

 
 
 

Spousta pravidelných návštěvníků se nás ptá na oblíbenou cimbálovku. Ani letos nebude chybět Cimbal Hell Band a budou Vás bavit od osmé hodiny až do půlnoci. Každoročním účastníkem Společenského večera je kouzelník Tomasiano a nám je velkou ctí, že ve svém diáři si pro nás vždy najde místečko a přijede do Šternberka. Je to profesionální kouzelník, finalista TV show Česko Slovesnko má talent a především nositel mnoha ocenění za mikromagii. Vystoupení má po celé České republice i v zahraničí a my budeme mít opět možnost se s ním potkat.

Na památku si budete moci odnést opět fotku z budky, která bude pro Vás k dispozici od 20:00 do 24:00 hod. nebo si můžete nechat vytvořit karikaturu od Ivana Křemečka, známého ilustrátora, kreslíře a karikaturisty. Pro hráčská srdce bude opět připraveno casino, kde si můžete zahrát buď americkou ruletu nebo black jack.

U vstupu Vás přivítají krásné hostesky a zvláštní druh mimického umění, živá socha. Na tento večer jsme si připravili také drobná překvapení a v neposlední řadě velmi bohatou tombolu, o kterou rozhodně nesmíte přijít. 

Vstupenku za 300 Kč si můžete zakoupit v kanceláři AMK EH na Dvorské ulici nebo v Informačním centru Šternberk. 

 

 
 

Jste srdečně zváni!

 

Bc. Milena Schärferová

tisková mluvčí AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK

 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk