Startovní pořadí - neděle

Sdílet

Novinky | sobota 05.06.2010

Startovní pořadí jezdců pro nedělní závod ME Ecce Homo 2010.


1. SKUPINA 1. jízda 2. jízda
90 BURCKHARDT Philippe BMW 328 ROADSTER HIST 9:00 12:45
87 MATIĆ Karlo OPEL KADET C GT/E HIST 9:01 12:46
95 LEHNER Thomas ALFA ROMEO ALFASUD 1.5 TI HIST 9:02 12:47
220 KLÍCHA Ivan VOLVO 544 SPORT HIST 9:03 12:48
82 KOGLER Helmut MERLYN MK17/S HIST 9:04 12:49
93 ENZBERGER Erich FORD ESCORT 1300 GT HIST 9:05 12:50
86 KLJUN Elvis OPEL MANTA B GT/E HIST 9:06 12:51
227 KOLÁŘ Petr SKODA 1150 HIST 9:07 12:52
88 BROZOVIĆ Zlatko OPEL ASCONA B 2.0 HIST 9:08 12:53
213 STEJSKAL Milan FIAT 128 SC HIST 9:09 12:54
91 OBERMOSER Josef ALFA ROMEO SPRINT HIST 9:10 12:55
85 THEURETSBACHER Leo BMW 2002 Ti HIST 9:11 12:56
204 INDRA Jindřich ŠKODA 120S HIST 9:12 12:57
89 BERTOZZI Lino FORD ESCORT RS HIST 9:13 12:58
207 DLOUHÝ Petr ŠKODA 130 RS HIST 9:14 12:59
270 VACEK Lubomír BMW 2002 Ti HIST 9:15 13:00
225 SEKYRKA Zdeněk ŠKODA 2000 MI HIST 9:16 13:01
211 INDROVÁ Michaela ŠKODA 120 S HIST 9:17 13:02
202 ADÁMEK Miroslav NSU TT HIST 9:18 13:03
209 KONICAR Vladimír BMW 2002 Ti HIST 9:19 13:04
221 KRÁL Oskar ml. SKODA 130RS HIST 9:20 13:05
223 KOLÁŘ jr. Petr ŠKODA 130 LR HIST 9:21 13:06
80 DOBLHOFER Hannes PORSCHE 911 CARRERA HIST 9:22 13:07
243 MIKOV Ondřej MTX 1-03 HIST 9:23 13:08
222 KUBÍČEK Jiří ŠKODA 130RS HIST 9:24 13:09
246 KLESNIL Dan MTX 1-06 HIST 9:25 13:10
242 TYKAL Petr F-EASTER MTX 1-03 HIST 9:26 13:11
201 MICHL Josef ŠKODA 130 RS HIST 9:27 13:12
203 KOLÁŘ Pavel ŠKODA 130 RS HIST 9:28 13:13
249 PRÁŠEK Jaroslav CHEVRON B42 HIST 9:29 13:14
214 VONDRÁK Martin MARCH 712M HIST 9:30 13:15
76 WINDSTEIG Werner CITROEN SAXO VTS N 9:31 13:16
71 DREYFURST Ludger MITSUBISCHI LANCER EVO VIII N 9:32 13:17
73 PREK Aleš HONDA CIVIC TYPE R N 9:33 13:18
72 LOS Jiří ml. SUBARU IMPREZA WRX STI N 9:34 13:19
70 WANEK Roland MITSUBISHI LANCER EVO IX N 9:35 13:20
65 SEDLÁČEK Michal SKODA FABIA RS A 9:36 13:21
66 TRNKA Jan ŠKODA FELICIA A 9:37 13:22
68 VRŠANSKÝ Bedřich ŠKODA FABIA RS KIT CAR A 9:38 13:23
61 KOZAR Yevhen OPEL ASTRA OPC A 9:39 13:24
62 SAMEK Martin FORD FOCUS KIT-CAR A 9:40 13:25
63 THEIMER Jiří PEUGEOT 306 MAXI KIT CAR A 9:41 13:26
59 VOJÁČEK Lukáš ALFA ROMEO 147TS 16V A 9:42 13:27
67 MIKULAŠTÍK Silvestr ŠKODA OCTAVIA WRC A 9:43 13:28
56 VOJÁČEK Petr MITSUBISHI LANCER EVO VIII A 9:44 13:29
58 MALÝ Jaromír SUBARU IMPREZA STI A 9:45 13:30
2. SKUPINA 1. jízda 2. jízda
49 CHYTIL Martin SKODA 120S E1H 10:45 14:30
48 CHYTIL Jaroslav SKODA 110 R E1H 10:46 14:31
47 VALENTA Roman ŠKODA FABIA E1H 10:47 14:32
46 JEŽEK Radim ŠKODA FELICIA E1 10:48 14:33
40 JEHLIČKA Jiří SKODA FABIA E1 10:49 14:34
42 SCHWAN Roman RENAULT CLIO WILLIAMS E1 10:50 14:35
36 FRODL Jan BMW E46 E1 10:51 14:36
45 KREJSA Martin ŠKODA FABIA RS E1 10:52 14:37
44 CHLUM Pavel ŠKODA FELICIA PICK-UP E1 10:53 14:38
69 GIOBBI Claudio ALFA ROMEO 156 GTA SUPER 2000 S20 10:54 14:39
32 HUBÁČEK Karel BMW M3 E92 GTR E1 10:55 14:40
39 URBAN Bohuslav ŠKODA FABIA E1 10:56 14:41
34 SEDLÁČEK Jiří BMW SS10 E1 10:57 14:42
35 DANIEL Antonín BMW M3 VPT E1 10:58 14:43
50 TOMÁŠEK Petr SUBARU ENTERPRISE III E1 10:59 14:44
38 VITVER Vladimír WR-9/2 LOTUS E1 11:00 14:45
33 STOLZ Herbert PORSCHE 935 DP II E1 11:01 14:46
30 KAŠPÁREK Milan AUDI TT-R DTM E1 11:02 14:47
31 MICHL Dan OPEL MICHL 2.8 E1 11:03 14:48
19 HANŽL Lukáš GLORIA C8 E2 11:04 14:49
16 NOVÝ Lubor DALLARA JSC 302 E2 11:05 14:50
17 KAŠPÁREK Tomáš GLORIA C8 E2 11:06 14:51
37 KRAMPOTA Ivo BMW M3 E2 11:07 14:52
20 KRAKOVIČ Radek FIKS 09 RK E2 11:08 14:53
18 KAŠPÁREK Jan GLORIA C8 E2 11:09 14:54
23 NOVOTNÝ Martin LIGIER JS49 C 11:10 14:55
25 VONDRÁK Petr NORMA M20F E2 11:11 14:56
14 ROKYTA Petr MARTINI F2 E2 11:12 14:57
24 VÍTEK Petr OSELLA PA 20S C 11:13 14:58
22 ZERLA Adriano OSELLA PA 21 S C 11:14 14:59
12 JANÍK Václav LOLA B02/50 E2 11:15 15:00
11 STANKOVIČ Vladimir REYNARD FORD KL01 E2 11:16 15:01
10 SVOBODA Milan LOLA T96/50 E2 11:17 15:02
9 NAPIONE Renzo REYNARD K02 E2 11:18 15:03
6 KRÁMSKÝ Otakar REYNARD K-10 E2 11:19 15:04
4 KRAJČI Jaroslav LOLA B02/50 E2 11:20 15:05
8 SZÁSZ László NIPPON REYNARD E2 11:21 15:06
7 NEVĚŘIL Dušan LOLA B03/50 E2 11:22 15:07
3 BORMOLINI Fausto REYNARD K02 E2 11:23 15:08
5 BENEŠ Miloš RALT RT23 F3000 E2 11:24 15:09
2 KOSTRUH David OSELLA FA30 E2 11:25 15:10
1 FAGGIOLI Simone OSELLA FA30 E2 11:26 15:11
Maverick Rescue Euro Cup
Ecce Homo Historic 2017
Mistrovství České Republiky
Sternberske Slavnosti 2017
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk