STARWHEELS SE OPĚT PŘEDSTAVÍ PŘI ZÁVODU ECCE HOMO

Sdílet

Novinky | pondělí 16.05.2016

Druhý ročník úspěšné výstavy upravených vozů proběhne při 111. ročníku závodu Mistrovství Evropy Ecce Homo. V loňském roce se uskutečnil první ročník, kdy na Radniční ulici v centru města vystavovalo na dvacet vozů. Návštěvníci si doprovodnou akci pochvalovali, fotili se s krásně naleštěnými vozy a obdivovali úpravy, které majitelé těchto skvostů na vozech provádí.


Klasické předváděcí vozy, stejně jako každý rok, čekejte v okolí kostela, Městského úřadu a na příjezdové cestě z depa na start. Prezentovat se opět budou vozy značky Škoda, Kia, Hyundai, ale i Jaguár a další. Ovšem ty luxusně upravené vozy různých značek najdete opět na Radniční ulici, poblíž Hlavního náměstí. Po loňském velmi úspěšném debutu je akce rozšířena, vozy budou mít svůj prostor po celé Radniční ulici, uvidíte různé značky a různé úpravy vozů. Připomínáme, že se jedná o VIP sraz pouze na pozvání, kde je pečlivě vybíráno, kdo se akce zúčastní.

Vidět můžete například zářivě červenou Škodu 1000MB. Tento vůz se v letošním roce zúčastnil Mezinárodní výstavy Tuning World Bodensee 2016 v Německu. Jedná se opravdu o unikátní provedení úpravy tohoto krásného, dnes už historického vozu.

K vidění bude také krásná bílá „třicítka“ se zahlazenou rozšířenou karoserií, zahlazeným body kitem M-technik II, vzduchovým podvozkem, profi hifi zástavbou s těmi nejzářivějšími koly BBS RS. Přislíbena je účast velkého comebacku, černá legenda, absolutní vítěz Tuning Cupu 2008, anebo El Dixento. Zasvěceným netřeba představovat tohoto krasavce. Řeč je o majiteli i jeho top voze VW Scirocco s červeným interiérem  Jeden z největších klenotů setkání bude krásný modromodrý VW Brouk, který je vítězem nespočtu soutěží a Vy si tohle nesmíte nechat ujít! 

Zveme Vás tedy v sobotu 4. června od 11 hod. na Radniční ulici ve Šternberku (u Hlavního náměstí). Čeká Vás zhruba třicet vozů, které můžete sami ohodnotit v divácké anketě a určit tak vítěze.  Nejen auta, ale i doprovodný program k akci Starwheels je připraven, celý den bude probíhat prezentace špičkové anglické autokosmetiky Auto Finesse, o kterou se postará společnost Car Media. Celou sobotu Vám budou zpříjemňovat krásné hostesky. Vstup je zdarma!

Těší se na Vás pořadatelský tým.

Novinky a aktuality můžete sledovat na fb události: https://www.facebook.com/events/984078385016023/ 

 

Milena Schärferová

Tisková mluvčí AMK Ecce Homo 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk