Šternberský automotoklub zve na Společenský večer

Sdílet

Novinky | neděle 03.11.2013

Automotoklub Ecce Homo Šternberk tradičně otevírá plesovou sezónu svým Společenským večerem, který se letos uskuteční v pátek 22. listopadu od 19 hodin v Městském klubu ve Šternberku.


Celým večerem bude provázet osmičlenná vyhlášená kapela Kosovci, od které si pořadatelé slibují velmi příjemně strávený večer. Těšit se můžete na strhující kouzelnickou show s mikromagií v podání finalisty televizní soutěže Česko Slovensko má talent, také na břišní tanečnici Kairu Sabah s živým hadem, dvoumetrovým hroznýšem královským, nebo třeba na latinsko - americkou show.

 

 

Kromě programu na hlavní scéně se můžete pobavit i v malém sále Městského klubu. Tam bude připravena ochutnávka moravského vína, výborné zeleninové sushi a další pochutiny v podání „Hungaria bar“ nebo také Free Golf Night.

V tombole budeme soutěžit nejen o tradiční hlavní cenu, ručně malovaný obraz, který každoročně maluje ředitel Rally Jeseníky, Dušan Pospíšil, ale i o víkendový wellness pobyt pro dvě osoby.

 

Přijďte se s námi pobavit, zažít pěkný večer s netradiční kapelou a bohatým programem. Každý návštěvník navíc obdrží od automotoklubu dárek. Vstupné na tento večer je pouze symbolických 100 Kč a v této částce máte večeři zdarma!

Tento večer není určen pouze pro členy klubu, ale pro celou širokou veřejnost. Stačí napsat na amk@eccehomo.cz  jméno a počet osob.  

Srdečně Vás zve AMK ECCE HOMO Šternberk 

 

 

ME 2019
Doprovodný program 2019
-->
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk