Šternberský automotoklub zve na Společenský večer

Sdílet

Novinky | neděle 03.11.2013

Automotoklub Ecce Homo Šternberk tradičně otevírá plesovou sezónu svým Společenským večerem, který se letos uskuteční v pátek 22. listopadu od 19 hodin v Městském klubu ve Šternberku.


Celým večerem bude provázet osmičlenná vyhlášená kapela Kosovci, od které si pořadatelé slibují velmi příjemně strávený večer. Těšit se můžete na strhující kouzelnickou show s mikromagií v podání finalisty televizní soutěže Česko Slovensko má talent, také na břišní tanečnici Kairu Sabah s živým hadem, dvoumetrovým hroznýšem královským, nebo třeba na latinsko - americkou show.

 

 

Kromě programu na hlavní scéně se můžete pobavit i v malém sále Městského klubu. Tam bude připravena ochutnávka moravského vína, výborné zeleninové sushi a další pochutiny v podání „Hungaria bar“ nebo také Free Golf Night.

V tombole budeme soutěžit nejen o tradiční hlavní cenu, ručně malovaný obraz, který každoročně maluje ředitel Rally Jeseníky, Dušan Pospíšil, ale i o víkendový wellness pobyt pro dvě osoby.

 

Přijďte se s námi pobavit, zažít pěkný večer s netradiční kapelou a bohatým programem. Každý návštěvník navíc obdrží od automotoklubu dárek. Vstupné na tento večer je pouze symbolických 100 Kč a v této částce máte večeři zdarma!

Tento večer není určen pouze pro členy klubu, ale pro celou širokou veřejnost. Stačí napsat na amk@eccehomo.cz  jméno a počet osob.  

Srdečně Vás zve AMK ECCE HOMO Šternberk 

 

 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk