Tradiční Společenský večer je za dveřmi

Sdílet

Novinky | neděle 02.11.2014

Vážení motorističtí přátelé,za necelých čtrnáct dní tu máme opět tradiční Společenský večer Automotoklubu Ecce Homo ve Šternberku. Uskuteční se v pátek 14. listopadu od 19 hodin, letos se změnou místa konání. Z důvodu rekonstrukce Městského klubu jsme akci přesunuli do prostor jídelny Střední odborné školy lesnické a strojírenské, na Opavské ulici ve Šternberku.


Letos bude celým večerem provázet čtyřčlenná stabilní formace profesionálních muzikantů SYRINX, která stoprocentně rozproudí zábavu. Moderátorkou večera bude tradičně Kateřina Dostálová, která k akcím místního autoklubu prostě patří.

Těšit se můžete na jedinečnou kouzelnickou show v podání MAGICDUO kouzelníka Tomasiana a Kelly. Král mikromagie Tomasiano Vám předvede to nejlepší z oboru, i v bezprostřední blízkosti přímo pro Vás. To ale není vše. V letošním roce se můžete v předsálí ponořit do atmosféry pravého casina. Zahrát si můžete americkou ruletu, Black Jack nebo Texas Holdem Poker.

 

Během večera se Vám představí taneční pár, který jste už mohli vidět na Společenském večeru, ovšem tentokrát s naprosto novou show s názvem Flying Love, kterou Vám zatančí pár Tomáš Studený a Dagmar Schärferová.

 

Zveme Vás samozřejmě také na večeři, která stejně jako v minulých letech, je v ceně vstupenky, nebude chybět ani bar se sympatickou obsluhou, bohatá tombola, i tentokrát s wellness víkendem jakou hlavní cenou a v neposlední řadě se můžete těšit na dárek, který u vchodu dostane každý pár.

Jste srdečně zváni na slavnostní ukončení sezóny. Vstupné na tento večer je symbolických 100 Kč a v případě Vašeho zájmu se zúčastnit, pište na amk@eccehomo.cz.

Milena Schärferová, tisková mluvčí AMK Ecce Homo 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk