Už je to tady - Ecce Homo 2009

Sdílet

Novinky | sobota 06.06.2009

Vážení příznivci motoristického sportu, v osm hodin a sedmnáct minut nám odstartovalo první vozidlo ke své první tréninkové jízdě. I když počasí není ryze letní, doufejme, že nám vydrží počasí bez deště, aby jezdci mohli předvést ty nejlepší výkony.


Na on-line zprávách nás vtipně informují, že v Jeseníkách sněží, ale dost těch černých myšlenek. Nyní čekáme na svoz první skupiny vozidel, zatím proběhlo vše bez problémů, jedinou technickou závadu řešil Jaroslav Prášek se svým vozem Chevron B42. Čekají nás skupiny silných a atraktivních vozů, přejme jezdcům ty nejlepší časy!

Na včerejší administrativní přejímku se nedostavili všichni jezdci, omluvil se Martin Novotný, Martin Šípek, ani Vladimír Doubek nám nepředstaví svůj vůz JEMA 630GT. Mezi dalšími nezúčastněnými je i Herbert Pregartner, který měl startovat s vozem PORSCHE 911 GT2. O konkurenčního jezdce přišel domácí Václav Janík - nedostavil se László Hernádi. Oba měli soutěžit s vozem MITSUBISHI LANCER EVO VIII. Budeme tedy držet pěsti Vaškovi Janíkovi, aby zajel ten nejlepší čas a naplnil si tak svá očekávání. V listině převzatých jezdců chybí i jména Mario Benesch, Nicolas Brebsom, Martin Fischer, Richard Meixner nebo např. Heiko Fiausch s vozem OPEL GABAT ASTRA.

Zveme Vás na doprovodný program k závodům Ecce Homo, který probíhá na Hlavním náměstí.

Po první tréninkové jízdě Vám přineseme další zprávy.

Milena Schärferová
Vedoucí tiskového odboru Ecce Homo

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk