Výstava k výročí EH

Sdílet

Novinky | pondělí 15.09.2014

Přátelé, v příštím roce nás čekají oslavy jednak 35. ročníku Mistrovství Evropy, zároveň je před námi úctyhodných 110 let závodu do vrchu na trati Ecce Homo. Jedná se o významná výročí, proto místní autoklub připravuje náležité oslavy. K těm patří i vydání publikace nebo právě výstava, kterou pro Vás již pár měsíců připravujeme. Nyní jsme ve fázi stavebních úprav prostor, které zatím nechceme příliš prozrazovat.

 


AMK Ecce Homo žádá všechny, kteří mají jakýkoliv materiál, který bychom mohli využít (fotografie, plakáty, programy, vstupenky, reklamní předměty a další) a jsou ochotni nám je zapůjčit, budeme rádi, když se přidáte k nám a Váš materiál budeme moci v příštím roce vystavit.
 
Nejedná se ale pouze o materiál. Na pořadu dne je koncept celé výstavy. Máme v hlavách mnoho nápadů, víme, jaký by měl být výsledek, ale chybí mezi námi odborník, který by naše nápady a myšlenky zpracoval. Sháníme tedy designera, výtvarníka, architekta nebo někoho takového, kdo by nám chtěl být nápomocen a podíval se s námi, jak by se dal prostor co nejlépe využít a jaký materiál bychom měli použít.
 
Pokud budete mít chuť nám pomoci a přispět tak k rodící se výstavě Ecce Homo, rádi Vás mezi sebou přivítáme. Kontaktujte naši kancelář amk@eccehomo.cz . 
Děkujeme.

Milena Schärferová, tisková mluvčí AMK EH 

 

 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk