Liška Ecce Homo - 7.10.2023 - přihláška

Zemřel náš dlouholetý kolega, pan Pavel Dobrý

Sdílet

Novinky | úterý 30.06.2020

V neděli 28. června v podvečer navždy odešel náš kolega a kamarád, pan Pavel Dobrý. Byl nepostradatelným pracovníkem v organizačním týmu příprav na veškeré závody Ecce Homo. Svědomitě a nezištně pracoval pro AMK Ecce Homo dlouhá léta. Podílel se na hlavních závodech, nechyběl u Ecce Homo Historic, pracoval i pro Rally Jeseníky a v neposlední řadě pomáhal při každé Lišce, kterou Automotoklub Ecce Homo uspořádal. Především se staral o technické zázemí, měl na starosti spolu s kolegy sklad veškerého materiálu.


Pan Dobrý byl také zaměstnancem Města Šternberk, kde vykonával funkci mistra veřejně prospěšných prací. I jako zaměstnanec města byl nápomocen našemu automotoklubu, když se svými svěřenci pomáhali při přípravách na naše závody. Město Šternberk nám v této oblasti velmi pomáhá již mnoho let.

Zesnul po dlouhé těžké nemoci v 67 letech a Vy, kdo budete mít zájem se s naším milovaným kolegou přijít rozloučit, můžete tak učinit 2. července 2020 ve 13:30 hodin v obřadní síni městského hřbitova ve Šternberku.

„Byl to skvělý kolega a kamarád. Nikdy na něj nezapomeneme a děkujeme dodatečně za vše, co pro nás dělal, jak na Ecce Homo, tak i mimo něj,“ vzpomíná Vlastimil Malík, předseda AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK.

 

 
 
 
 
 
 

Ecce Homo Historic 2023
Sternberske Slavnosti 2023
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
SONS LOCATION
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk