Zemřel náš dlouholetý kolega, pan Pavel Dobrý

Sdílet

Novinky | úterý 30.06.2020

V neděli 28. června v podvečer navždy odešel náš kolega a kamarád, pan Pavel Dobrý. Byl nepostradatelným pracovníkem v organizačním týmu příprav na veškeré závody Ecce Homo. Svědomitě a nezištně pracoval pro AMK Ecce Homo dlouhá léta. Podílel se na hlavních závodech, nechyběl u Ecce Homo Historic, pracoval i pro Rally Jeseníky a v neposlední řadě pomáhal při každé Lišce, kterou Automotoklub Ecce Homo uspořádal. Především se staral o technické zázemí, měl na starosti spolu s kolegy sklad veškerého materiálu.


Pan Dobrý byl také zaměstnancem Města Šternberk, kde vykonával funkci mistra veřejně prospěšných prací. I jako zaměstnanec města byl nápomocen našemu automotoklubu, když se svými svěřenci pomáhali při přípravách na naše závody. Město Šternberk nám v této oblasti velmi pomáhá již mnoho let.

Zesnul po dlouhé těžké nemoci v 67 letech a Vy, kdo budete mít zájem se s naším milovaným kolegou přijít rozloučit, můžete tak učinit 2. července 2020 ve 13:30 hodin v obřadní síni městského hřbitova ve Šternberku.

„Byl to skvělý kolega a kamarád. Nikdy na něj nezapomeneme a děkujeme dodatečně za vše, co pro nás dělal, jak na Ecce Homo, tak i mimo něj,“ vzpomíná Vlastimil Malík, předseda AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK.

 

 
 
 
 
 
 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk