Zpráva o činnosti činovníka pro styk s jezdci - Rechberg 2010

Sdílet

Novinky | středa 05.05.2010

V sobotu 24.4.2010 se konal první závod seriálu Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu v rakouském Rechbergu. Hlavním úkolem činovníka pro styk s jezdci, Ing.Martina Krejčíře, bylo pozvat závodníky na naše Ecce Homo a pokud možná potvrdit i jejich účast na těchto závodech.


Do závodu Rechbergrennen bylo převzato kolem 150 jezdců obou kategorií. „V kategorii I jsem se zaměřil na skupiny A a N, která byla na Rechbergu dosti početná. V N-kách mi účast potvrdilo celkem 6 zahraničních jezdců (Prek ze Slovinska, Jeschek z Rakouska, Wanek z Německa i s kolegou Dreufuertstem a další).

Kategorie II. byla velmi dobře obsazená. Sjela se celá evropská elita až na Francouze Régala. Martin Krejčíř oslovil celkem 20 jezdců z Kategorie II. „Simone Faggioli mi osobně potvrdil účast celého týmu včetně Davida Kostruha. Přijede také Jaro Krajčí, Bormolini, Napione, Bormolini senior, Stanković, Szász, Waldy, Mandl, Tarmann, Brebsom + všichni Češi.“, potvrdil Martin Krejčíř.

Na Rechbergu byla mimo jiné i dosti početná skupina Italů, kteří nejsou stálicemi Evropského šampionátu (Zerla, Dessi, Bruccoleri, Cinelli). Byly jim předány dokumenty o EH a v nejbližší době bychom měli dostat informace, jak to s jejich příjezdem na EH vypadá.

Z historiků bylo osloveno klasické pole jezdců z Rakouska a Itálie, kteří na EH jezdí každý rok.

Z pohledu diváka musím říct, že se mi závod líbil, zvlášť musím vyzdvihnout dobrou pořadatelskou práci a organizaci sobotního tréninku a také kvalitní ozvučení trati.


Václav Janík - Lola B02/50


Jaro Krajčí - Lola B02/50


David Kostruh - Osella FA 30


Simone Faggioli - Osella FA 30


Milan Svoboda - Lola T96/50


Miloš Beneš - Ralt RT 23

Ing.Martin Krejčíř, Milena Schärferová
AMK Ecce Homo Šternberk

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk