Přihláška - Entry Form - Anmeldeformular - Ecce Homo 2019

Seznam přihlášených - Entry list - Nennliste

Zpráva o činnosti činovníka pro styk s jezdci - Rechberg 2010

Sdílet

Novinky | středa 05.05.2010

V sobotu 24.4.2010 se konal první závod seriálu Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu v rakouském Rechbergu. Hlavním úkolem činovníka pro styk s jezdci, Ing.Martina Krejčíře, bylo pozvat závodníky na naše Ecce Homo a pokud možná potvrdit i jejich účast na těchto závodech.


Do závodu Rechbergrennen bylo převzato kolem 150 jezdců obou kategorií. „V kategorii I jsem se zaměřil na skupiny A a N, která byla na Rechbergu dosti početná. V N-kách mi účast potvrdilo celkem 6 zahraničních jezdců (Prek ze Slovinska, Jeschek z Rakouska, Wanek z Německa i s kolegou Dreufuertstem a další).

Kategorie II. byla velmi dobře obsazená. Sjela se celá evropská elita až na Francouze Régala. Martin Krejčíř oslovil celkem 20 jezdců z Kategorie II. „Simone Faggioli mi osobně potvrdil účast celého týmu včetně Davida Kostruha. Přijede také Jaro Krajčí, Bormolini, Napione, Bormolini senior, Stanković, Szász, Waldy, Mandl, Tarmann, Brebsom + všichni Češi.“, potvrdil Martin Krejčíř.

Na Rechbergu byla mimo jiné i dosti početná skupina Italů, kteří nejsou stálicemi Evropského šampionátu (Zerla, Dessi, Bruccoleri, Cinelli). Byly jim předány dokumenty o EH a v nejbližší době bychom měli dostat informace, jak to s jejich příjezdem na EH vypadá.

Z historiků bylo osloveno klasické pole jezdců z Rakouska a Itálie, kteří na EH jezdí každý rok.

Z pohledu diváka musím říct, že se mi závod líbil, zvlášť musím vyzdvihnout dobrou pořadatelskou práci a organizaci sobotního tréninku a také kvalitní ozvučení trati.


Václav Janík - Lola B02/50


Jaro Krajčí - Lola B02/50


David Kostruh - Osella FA 30


Simone Faggioli - Osella FA 30


Milan Svoboda - Lola T96/50


Miloš Beneš - Ralt RT 23

Ing.Martin Krejčíř, Milena Schärferová
AMK Ecce Homo Šternberk

ME 2019
Doprovodný program 2019
-->
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk