AMK ECCE HOMO vystavovalo na REGIONTOURu v Brně

Sdílet

Tiskové zprávy | pátek 29.01.2010

Ve dnech 14.-17.1.2010 se konal na brněnském výstavišti 19. mezinárodní veletrh REGIONTOUR. Na tomto veletrhu se prezentoval také Olomoucký kraj, jehož součástí byl i stánek Ecce Homo. Olomoucký kraj získal na tomto veletrhu tři ocenění.


Brněnské výstaviště navštívilo okolo 40 tis. návštěvníků, 1085 vystavovatelů z 19 států světa. Během víkendu navštívila tento veletrh i velká hvězda, 1. Česko Slovenská SuperStar Martin Chodúr, který nám věnoval fotografii a podpis do kroniky, prozradila zhotovitelka expozice, členka AMK Ecce Homo, Liběna Hrešková. „ Za Automotoklub ECCE HOMO Šternberk jsme mu věnovali DVD 100 let Ecce Homo. Byl to pro nás nevšední zážitek,“dodala Hrešková.

Velkou atrakcí stánku Ecce Homo byl trenažér Formule 1, který byl velmi navštěvovaný. Trenažér si vyzkoušel i hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek.

„Jsme rádi, že nám Olomoucký kraj dal tu možnost vystavovat na brněnském výstavišti, dali tím najevo, že i Olomoucký kraj s naším automotoklubem počítá, a to je pro nás ctí,“ uvedl Vlastimil Malík,předseda AMK. „Byla to velká a věcná propagace automotoklubu, návštěvníci se o naše závody hodně zajímali“, na závěr řekla Liběna Hrešková.

AMK Ecce Homo tímto děkuje paní Hreškové za účast a přípravu na REGIONTOURu 2010 a přejeme mnoho úspěchů a nápadů na dalších výstavách.

Milena Schärferová
Tisková mluvčí AMK Ecce Homo

Start Ecce Homo 2024:
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk
radioking.cz