Ecce Homo již následující víkend

Sdílet

Tiskové zprávy | neděle 31.05.2009

O tomto víkendu se jezdci snaží překonat ústeckou trať spolu s nešťastným počasím. Pevně věříme, že jezdci budou opatrní a své skvosty, se kterými jsou přihlášeni na Ecce Homo, budou moci předvést i u nás ve Šternberku.


V současnosti máme přihlášeno 118 jezdců. Nejvíce zaplněná je jedna z nejatraktivnějších skupin a tou je E1, v které pojede 32 závodníků. Ve skupině E2 máme přihlášeno 15 jezdců.

Kategorie cestovních vozů bude hrát všemi barvami, typy vozů, druhy motorů atd. Můžeme vidět značky AUDI, a to TT-R DTM domácího Milana Kašpárka a A4 STW QUATTRO rakouského jezdce Marko Andrease, dále PORSCHE - tuto značku si pro tento závod zvolil Karel Hubáček a jedná se o typ 911 GT 3 CUP. Rakušan Herbert Pregartner má též PORSCHE typu 911 GT 2. Dále uvidíme SUBARU IMPREZA Sti; tento vůz bude řídit Jiří Voves a na stejný typ vsází i Jaromír Malý. Těšit se můžeme na MITSUBISHI LANCER EVO. S řadou VIII se představí Václav Janík a László Hernádi a s vyšší řadou IX pojede poměrně pravidelný účastník našeho závodu Roland Wanek. V letošním roce bude u nás velice populární ALFA ROMEO, a to 33 16 V, za volantem Thomas Holzmann, 147 TS Lukáše Vojáčka, velice specifická ALFA ROMEO 156 GTA SUPER 2000; tento vůz nám předvede Ital Claudio Giobbi a nakonec s Alfou romeo pojede i Petr Vojáček, který si pro nás původně připravoval Škodu Fabii WRC, ale své rozhodnutí na poslední chvíli změnil. Také opel, bmw, volkswagen, renault, citroën, peugeot, škoda, ford, nissan, honda a další.

Radost nám přineslo přihlášení Otakara Krámského, který nás dlouho napínal. Očekávat tedy můžeme křiklavě žlutý Reynard K-09. Když jsme u těch zářivých vozů, chybět nebude ani Felix Pailer s neskutečně silnou Lancií Integrale s obsahem neuvěřitelných 4223 ccm.

Všem příznivcům závodů do vrchu přejeme krásnou neděli a jezdcům v Ústí hodně štěstí (jak to tak vypadá, docela ho potřebují).

Milena Schärferová
Tiskový odbor Ecce Homo

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk