Expozice Ecce Homo získala ocenění na Jarní Floře 2014

Sdílet

Tiskové zprávy | pátek 02.05.2014

Letošní Jarní Floru s podtitulem Divotvorná zahrada navštívilo přes 75.000 návštěvníků. Tradičně vystavoval Automotoklub Ecce Homo a právě letošní expozice získala ocenění  - bronzovou medaili v kategorii „O nejlépe řešenou expozici“.


Projekt Flora má v našem autoklubu každoročně ve své kompetenci členka AMK Ecce Homo, paní Liběna Hrešková, které za zodpovědnou přípravu patří velký dík. Počínaje žádostí o dotace, přes shánění sponzorů, až po samotnou instalaci expozice, si zajišťuje sama, proto ocenění, které jsme získali, je jednoznačně její zásluhou. Hlavní dominantou byl vůz dlouholetého účastníka a legendy Ecce Homo Historic, zesnulého Jiřího Kratochvíla; tímto byl alespoň symbolicky mezi námi.

Ve dnech 24. - 27. dubna jste mohli navštívit Jarní Floru, konkrétně nově zrekonstruovaný pavilon A, kde AMK EH vystavoval. K dispozici byly pozvánky na závod Mistrovství Evropy především, i na ostatní podniky, které automotoklub v letošní sezóně pořádá. Vybaveni jsme byli propagačními materiály amk i města Šternberka, které při těch to výstavách s námi již tradičně spolupracuje. 

Největší podíl partnerství má ale Olomoucký kraj, který možnost výstavy podpořil především finančně. Vážíme si podpory kraje, která letos rozhodně není poprvé.

Velkou radost jsme měli samozřejmě z návštěvy hejtmana Olomouckého kraje, Ing. Jiřího Rozbořila, který byl nadšen ze získaného ocenění. Spolu s ním přijel i radní města Olomouce pan Pavel Šoltys. Navštívil nás také starosta města Přerova Ing. Jiří Lajtoch. Ze Šternberka na Floru zavítala vedoucí odboru školství a kultury Mgr. Jana Kameníčková, spolu s tiskovou mluvčí města, Mgr. Irenou Černockou. Nechyběl ani předseda AMK Ecce Homo pan Vlastimil Malík. 

Děkujeme všem, kteří navštívili naši expozici, za celý autoklub děkujeme Liběnce Hreškové za přípravu a gratulujeme k ocenění.

 

Milena Schärferová, tisková mluvčí AMK EH

 

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk