Pořadatelé RZ Rally Jeseníky se zúčastnili Rally Kempu ve Lhotě u Zlína

Sdílet

Tiskové zprávy | pondělí 29.07.2013


Česká republika, Šternberk – 26. 7. 2013 – Zajímavé akce se zaměřením na teorii, ale hlavně praxi ve stavbě rychlostních zkoušek se zúčastnila početná výprava z Rally Jeseníky. Již druhý letošní Rally Kemp určený pro pořadatele z druhé poloviny sezóny připravila skupina Barum Czech rally Zlín okolo Jana Regnera.

„Rally Kemp je novou příležitostí pro zdokonalení práce vedoucích rychlostních zkoušek, jejich zástupců, bezpečnostních činovníků, ale i dalších pořadatelů, který zavedl Svaz rally jako jednu z mnoha odpovědí na problematiku bezpečnosti,“ představuje akci Tomáš Kunc, zástupce ředitele Rally Jeseníky a člen Svazu rally FAS AČR.

„Početná výprava ze všech rychlostních zkoušek naší Rally Jeseníky se zúčastnila Rally Kempu 29. června ve Lhotě u Zlína. Tým Honzy Regnera nejprve připravil teoretickou část, kterou vedl ředitel Rally Šumava Jiří Valenta. Stěžejním programem byla však vzorová rychlostní zkouška připravená v obci Lhota u Zlína, na které byly účastníkům prakticky vysvětleny nové způsoby značení a páskování zavedené v letošní sezóně,“ přibližuje program nového formátu školení Dušan Pospíšil, ředitel a předseda organizačního výboru Rally Jeseníky.

„Přesně takové akce, při kterých se setkají jednotliví pořadatelé z rychlostních zkoušek napříč různých soutěží, jsou přínosné pro jednotnou a kvalitní přípravu bezpečné tratě naší soutěže. Těší mě zájem ze všech rychlostních zkoušek, protože týmy Honzy Jury, Miloše Látala a Tomáše Vrtka se zúčastnily ve velmi silné sestavě a věřím, že se jim školení ve Lhotě od zkušených pořadatelů legendárních rychlostních zkoušek Barum rally bude hodit pří stavbě svých rychlostních zkoušek na Rally Jeseníky,“ dodává k obsahu Rally Kempu Monika Langová, hlavní činovník pro bezpečnost Rally Jeseníky.

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk