Rally Ecce Homo Historic

Sdílet

Tiskové zprávy | sobota 12.09.2009

Letošní ročník Ecce Homo Historic zahájila tradiční rally v pátek 11. září. Na start tohoto ročníku se postavilo 25 posádek a připravená trať je zavedla až do blízkosti města Bruntál. Z 25 účastníků bylo 18 automobilových posádek a pouhých 7 motocyklů.

Po dojezdu a splnění úkolů, jako jsou puzzle, tajenka, foto, kolo a další, vzniklo následující umístění. Vítězem se stal Václav Čermák s vozem Tatra 57 A. Druhý v pořadí se objevil motocykl, který k nám přivezl ukázat Petr Hejč. Jedná se o Norton ES 2. Pro třetí místo si dojel Milan Josif se Škodou 130 RS. Z Oldtimer clubu Helfštýn se přihlásil Luděk Vejmola, který se svou Jawou 250 Speciál dojel na krásném čtvrtém místě. Jedním z účastníků byl i Jiří Janošek, který nesmí chybět na našich závodech Ecce Homo Historic. Ten nám opět přijel předvést své MG A a reprezentuje Veteran Car Club Ostrava. Ani náš automotoklub nezůstal pozadu a měl svého reprezentanta. Se svou ČZ 175-505 tříkolka se zúčastnil Olin Zatloukal.

Slavnostní vyhlášení výsledků rally proběhne v sobotu večer na Hlavním náměstí ve Šternberku, tímto jste všichni srdečně zváni.