Rally Ecce Homo Historic

Sdílet

Tiskové zprávy | sobota 12.09.2009

Letošní ročník Ecce Homo Historic zahájila tradiční rally v pátek 11. září. Na start tohoto ročníku se postavilo 25 posádek a připravená trať je zavedla až do blízkosti města Bruntál. Z 25 účastníků bylo 18 automobilových posádek a pouhých 7 motocyklů.


Po dojezdu a splnění úkolů, jako jsou puzzle, tajenka, foto, kolo a další, vzniklo následující umístění. Vítězem se stal Václav Čermák s vozem Tatra 57 A. Druhý v pořadí se objevil motocykl, který k nám přivezl ukázat Petr Hejč. Jedná se o Norton ES 2. Pro třetí místo si dojel Milan Josif se Škodou 130 RS. Z Oldtimer clubu Helfštýn se přihlásil Luděk Vejmola, který se svou Jawou 250 Speciál dojel na krásném čtvrtém místě. Jedním z účastníků byl i Jiří Janošek, který nesmí chybět na našich závodech Ecce Homo Historic. Ten nám opět přijel předvést své MG A a reprezentuje Veteran Car Club Ostrava. Ani náš automotoklub nezůstal pozadu a měl svého reprezentanta. Se svou ČZ 175-505 tříkolka se zúčastnil Olin Zatloukal.

Slavnostní vyhlášení výsledků rally proběhne v sobotu večer na Hlavním náměstí ve Šternberku, tímto jste všichni srdečně zváni.

Milena Schärferová
vedoucí tiskového odboru Ecce Homo

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk