Sezóna ukončena

Sdílet

Tiskové zprávy | neděle 02.12.2012

V pátek 16. listopadu se uskutečnil již tradiční Společenský večer Automotoklubu Ecce Homo ve Šternberku, který, jak již bývá zvykem, symbolicky ukončuje motoristickou sezónu v našem městě. Sešlo se na dvě stovky příznivců a zdravé jádro, stejně tak jako každým rokem, zavíralo sál v brzkých ranních hodinách


vecirek2012_1

vecirek2012_2.jpg

vecirek2012_4.jpg

K tanci a poslechu celý večer hrála kapela Yantar Band a o doprovodný program se postaral pražský soubor APO, který předvedl umění na skákacích botách s vystoupením „Klaun a principál“ a v pozdějších hodinách jsme byli svědky UV Light show.
 

vecirek2012_6.jpg


I krásné dívky byly součástí večera, tak jak bývá tradicí, letos módní přehlídku ozvláštnila volba Miss Ecce Homo. Dívky předváděly modely z Boutique De Luxe paní Radky Kašpárkové a kolekci módního návrháře Josefa Konečného. Titul Miss Ecce Homo si odnesla krásná Lucie Zatloukalová, která se tak stala tváří AMK EH celé příští sezóny.

vecirek2012_3.jpg


 
Zlatým hřebem bylo losování bohaté tomboly. Hlavní cenou byl víkendový pobyt pro dvě osoby v termálních lázních v Maďarsku, který vyhráli novomanželé Kašíkovi, stejně jako spoustu dalších cen. Druhou hlavní cenou byla fotografie Mistra Evropy Simone Faggioliho fotografa Lukáše Cholasty, která byla o to cennější, že byla podepsána samotným mistrem z Itálie. Tuto cenu si domů odnesl dlouholetý člen pořadatelského sboru všech tří podniků Vladimír Kotouč. Z hlavních cen samozřejmě musíme zmínit tu nejdůležitější, kterou je vlastnoručně malovaný obraz Dušana Pospíšila, o který je každý rok takový zájem, že se od loňského roku připravuje dvojí tombola, extra pro eminentní zájemce o tuto cenu. Motivem letošního obrazu byl Václav Pech a jeho vůz Mini. Tím šťastným, který si odnesl cenu, byl Radek Kozák, který je při AZ pneu Rally Jeseníky každým rokem.

 vecirek2012_5.jpg


Doufáme, že se Vám večer líbil, že jste si ho náležitě užili a příští rok zase společně na tradičním Společenském večeru AMK EH.
Milena Schärferová, AMK Ecce Homo

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk