Ecce Homo poprvé na MOTORSPORT EXPO 2014

Sdílet

Novinky | pátek 21.03.2014

Automotoklub Ecce Homo bude letos poprvé vystavovat na největší motoristické výstavě v republice, MOTORSPORT EXPO 2014.


Čtvrtý ročník mezinárodního specializovaného veletrhu se koná ve dnech 25. a 26. března 2014 v Kongresovém centru Praha. Automotoklub EH bude součástí místa k prezentaci, poznání a navázání nových obchodních kontaktů. Hlavním cílem účasti na této výstavě je dostat Ecce Homo do podvědomí lidí i v Čechách, nejen na Moravě. 

Veletrh je určený také výrobcům, dodavatelům dílů a komponentů pro profesionální motorsport, konstruktérům i závodním týmům. Letošní čtvrtý ročník se od předchozích bude lišit nejen místem konání, ale zejména i svým pojetím. Téma výstavy Motorsport EXPO 2014 zní „Vyhlídky českého motorsportu v prostředí zóny střední Evropy.“ Vystavovatelé budou mít možnost aktivně se podílet na přednáškách, které jsou tematicky zacíleny na oblast techniky, bezpečnosti a legislativy. Vystavovatelé tak mají jedinečnou příležitost představit odborné i široké veřejnosti a zástupcům médií, jak se připravili na novou sezónu, s jakými novinkami přichází, které výzvy na ně čekají, apod. Vzhledem k jedinečnosti výstavy a jejímu pojetí je očekávána velká mediální pozornost. Všichni účastníci výstavy jsou celoročně prezentováni ve specializovaném dvouměsíčníku Motorsport-Ing. zaměřeném na techniku v motoristickém sportu. 

 

Zajímavosti MOTORSPORT EXPO 2014:

- Účast Formula Student

- Navázání nového projektu rodičů Lukáše Hanžla, mladého nadějného okruhového jezdce, který tragicky zahynul vloni o prázdninách, a týmu Křenek Motorsport. Jedná se o projekt, který by měl v duchu Lukášových       myšlenek a soutěže FormulaStar pokračovat ve vyhledávání a následné podpoře mladé talentované mládeže v oblasti okruhového sportu.

- Přednáška Federace automobilového sportu AČR a společnosti DEKRA o bezpečnosti v motorsportu

- Zajímavosti od zástupců Barum Czech Rally Zlín

 - Prezentační stánek AMK Ecce Homo bude zajímavý nejen dvěma krásnými hosteskami, ale také závodním vozem Vladimír Vitvera Audi WTTR týmu SVC Náchod Motorsport. K dispozici budou plakáty i letáky na 34. ročník Mistrovství Evropy Ecce Homo, brožury s pozvánkou na všechny tři podniky v letošním roce, propagační materiály autoklubu, Města Šternberk a Expozice času, také videa a fotky a spoustu novinek, které pro tento rok chystáme.  

 

Kde najdete Kongresové centrum v Praze? Umístěno je přímo u stanice metra C – Vyšehrad. Automobilem: GPS: 50.062112,14.428886. Kongresové centrum Praha je dostupné po severojižní magistrále – sledujte dopravní značení.

 

Vážení partneři a příznivci EH, jste všichni srdečně zváni na MOTOR SPORT EXPO Praha 2014. Rádi se tam s Vámi potkáme.

 

Za AMK Ecce Homo

Milena Schärferová, PR manager

 

 

 

 


ME 2019
Doprovodný program 2019
-->
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk