Ecce Homo poprvé na MOTORSPORT EXPO 2014

Sdílet

Novinky | pátek 21.03.2014

Automotoklub Ecce Homo bude letos poprvé vystavovat na největší motoristické výstavě v republice, MOTORSPORT EXPO 2014.


Čtvrtý ročník mezinárodního specializovaného veletrhu se koná ve dnech 25. a 26. března 2014 v Kongresovém centru Praha. Automotoklub EH bude součástí místa k prezentaci, poznání a navázání nových obchodních kontaktů. Hlavním cílem účasti na této výstavě je dostat Ecce Homo do podvědomí lidí i v Čechách, nejen na Moravě. 

Veletrh je určený také výrobcům, dodavatelům dílů a komponentů pro profesionální motorsport, konstruktérům i závodním týmům. Letošní čtvrtý ročník se od předchozích bude lišit nejen místem konání, ale zejména i svým pojetím. Téma výstavy Motorsport EXPO 2014 zní „Vyhlídky českého motorsportu v prostředí zóny střední Evropy.“ Vystavovatelé budou mít možnost aktivně se podílet na přednáškách, které jsou tematicky zacíleny na oblast techniky, bezpečnosti a legislativy. Vystavovatelé tak mají jedinečnou příležitost představit odborné i široké veřejnosti a zástupcům médií, jak se připravili na novou sezónu, s jakými novinkami přichází, které výzvy na ně čekají, apod. Vzhledem k jedinečnosti výstavy a jejímu pojetí je očekávána velká mediální pozornost. Všichni účastníci výstavy jsou celoročně prezentováni ve specializovaném dvouměsíčníku Motorsport-Ing. zaměřeném na techniku v motoristickém sportu. 

 

Zajímavosti MOTORSPORT EXPO 2014:

- Účast Formula Student

- Navázání nového projektu rodičů Lukáše Hanžla, mladého nadějného okruhového jezdce, který tragicky zahynul vloni o prázdninách, a týmu Křenek Motorsport. Jedná se o projekt, který by měl v duchu Lukášových       myšlenek a soutěže FormulaStar pokračovat ve vyhledávání a následné podpoře mladé talentované mládeže v oblasti okruhového sportu.

- Přednáška Federace automobilového sportu AČR a společnosti DEKRA o bezpečnosti v motorsportu

- Zajímavosti od zástupců Barum Czech Rally Zlín

 - Prezentační stánek AMK Ecce Homo bude zajímavý nejen dvěma krásnými hosteskami, ale také závodním vozem Vladimír Vitvera Audi WTTR týmu SVC Náchod Motorsport. K dispozici budou plakáty i letáky na 34. ročník Mistrovství Evropy Ecce Homo, brožury s pozvánkou na všechny tři podniky v letošním roce, propagační materiály autoklubu, Města Šternberk a Expozice času, také videa a fotky a spoustu novinek, které pro tento rok chystáme.  

 

Kde najdete Kongresové centrum v Praze? Umístěno je přímo u stanice metra C – Vyšehrad. Automobilem: GPS: 50.062112,14.428886. Kongresové centrum Praha je dostupné po severojižní magistrále – sledujte dopravní značení.

 

Vážení partneři a příznivci EH, jste všichni srdečně zváni na MOTOR SPORT EXPO Praha 2014. Rádi se tam s Vámi potkáme.

 

Za AMK Ecce Homo

Milena Schärferová, PR manager

 

 

 

 


NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk