Přihláška - Entry Form - Anmeldeformular - Ecce Homo 2024

Informace pro jezdce

Sdílet

Novinky | pátek 26.05.2017

Milí závodníci, závodnice, mechanici a další...
Parkoviště závodních strojů se otevírá až v pátek 2. června ve 14:30 hod. !!

Respektujte prosím toto nařízení. V případě, že do Šternberka přijedete dříve, budete ve většině případů odkloněni na odstavné parkoviště a v pátek postupně naváženi na místo. Do části depa za sportovní halou (Peveko apod.) můžeme opravdu pouštět až v uvedený čas.


V případě nerespektování nařízení, při takovém počtu účastníků, se kompletně zatarasí příjezdová cesta a ucpané bude celé město.

Berte prosím na vědomí, že musí fungovat i další provoz, jako je Městská hromadná doprava, firmy, které v pátek mají běžný provoz, navážet se bude občerstvení, technické zázemí apod.

Parkoviště závodních strojů má přesně rozčleněnou mapu kde kdo bude stát, přichází společně s přihláškami čím dál větší požadavky na stání, zkuste prosím pochopit, že se tam musí vejít opravdu všichni, proto se držte pokynů pořadatelů v depu.

Děkujeme za pochopení.

Kontakt na Parkoviště závodních strojů: Liběna Hrešková: 602 567 541


Dear competirors, competitresses, mechanics etc.

Paddock will open on Friday 2th July in 2:30 p.m.

Please respect this rule. In case you will arrive to Šternberk sooner in most cases you will be forwarded to the hold parking and on Friday you will be directed to your place in paddock. Section behind the sport hall (Peveko etc.) will be opened in the mentioned time.

In case of disrespect of this rule and so huge amount competirors, arrival passage and the whole city will be completely blocked.

Please consider that public transport has to work and for companies in the city is normal business day, also the catering and technical background will be weighed.

Paddock has the map where each of you has the place and together with the further applications we are getting also the next requests for the places in paddock. Please try to understand that all competitors has to stay in paddock so please respect the instructions of the organizers there.

Thank you for your understanding

Contact for paddock supervisor: Liběna Hrešková 602 567 541

FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk
radioking.cz