Měsíc bez aut na Ecce Homo od 30.06. do 03.08.2014

Sdílet

Novinky | sobota 28.06.2014

Využijte závodní trať Ecce Homo pro cyklistiku, procházky či in-line sporty. Od pondělí 30. června do neděle 3. srpna 2014 bude trať Ecce Homo uzavřena, a to od starého startu až po křižovatku u Lipiny.


Využijte měsíce bez aut a projeďte se po trati na kole, bruslích nebo si vyjděte na procházku. Přijďte, sportujte bezpečně a podpořte zdravý životní styl ve Šternberku na trati Ecce Homo. Trať Ecce Homo byla pro nemotoristické aktivity uzavřena na jeden měsíc již v loňském roce a  pro velký ohlas obyvatel i návštěvníků se město rozhodlo tuto akci zopakovat a nabídnout trať veřejnosti na celé čtyři týdny. Uzavírka je realizována díky vstřícnému přístupu Správy silnic Olomouckého kraje.

Uzavírka silnice tř. č. III/44423 pro nemotoristické aktivity je povolena v úseku od křižovatky s místní komunikací  ulicí Ořechová po křižovatku se silnicí I/46 nad obcí Lipina, uzavírku a celou akci zajišťuje Městská policie Šternberk. Po dobu uzavírky bude umožněn přístup k sousedním nemovitostem a v případě potřeby bude umožněn průjezd vozidlům záchranné služby a hasičského záchranného sboru.

Upozorňujeme veřejnost, že uzavírka trati bude přerušena mezinárodními cyklistickými závody Czech Cycling Tour, které se pojedou ve dnech 17. - 20. července 2014. Do tohoto šestého ročníku pořadatelé zařadili do traťového itineráře města Olomouc, Šternberk, Uničov a Mohelnici. Start královské etapy CCT bude v Zábřehu na Moravě. První etapou bude časovka družstev v Uničově, druhá povede z Olomouce do Mohelnice. Královskou etapou bude určitě třetí dějství ze Zábřehu na Moravě do Šternberka dlouhé 173 kilometrů, cíl bude v centru Šternberka.

zdroj: www.sternberk.eu
foto: www.olomoucky.denik.cz

 

Maverick Rescue Euro Cup
Ecce Homo Historic 2017
Mistrovství České Republiky
Sternberske Slavnosti 2017
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk