Rally Ecce Homo Historic 2008

Sdílet

Novinky | sobota 13.09.2008

V sobotu 13.9.2008 v 8 hod.ráno odstartovaly vozy na soutěž RALLYE ECCE HOMO HISTORIC 2008 z Hlavního náměstí ve Šternberku. 26 účastníků jelo přes: Lipinu, Těšíkov, Jívovou, Domašov nad Bystřicí, Moravský Beroun, Dětřichov nad Bystřicí, Huzovou, Jiříkov, Sovinec, Paseku, Uničov a zpět do Šternberka.


Všechny soutěžní posádky musely splnit několik úkolů, jako např. puzzle, šipky, lžíce, láhve, foto atd.

Na prvním místě se umístil Josef Vavroch s vozem PRAGA P-34, na druhém místě dojel Jaromír Musil se svým FERRARI 246 GT DINO a pro třetí příčku si dojel Václav Úchvat v úchvatném voze ŠKODA 1100 MBX DE LUXE.
Za zmínku ale jistě stojí čtvrtá příčka, kterou obsadila zástupkyně něžného pohlaví Olga Vránová, která usedla do vozu značky METALEX BUGGY 2-00//II.
Mezi soutěžními posádkami byl i Lukáš Tomeček, který jezdí jako předjezdec na jarních závodech Ecce Homo Šternberk. Jako spolujezdce si vybral svou přítelkyni a tento sympatický pár skončil na dvanáctém místě.

Rallye se zúčastnilo i osm motocyklů a nejlépe si vedl Luděk Vejmola, který „protáhl“ svou JAWU 250 SPECIÁL a dojel si pro krásnou sedmou příčku. Luďka Vejmolu následoval a těsně za ním skončil Jaroslav Večeřa na ČZ 175 SPORT.

Sportu, především tomu motoristickému, prozatím ZDAR !

Milena Schärferová
Tisková zpráva

ME 2023
NSA
FIA
Olomoucký kraj
Sternberk
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
pivovar Litovel
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk