Rally Ecce Homo Historic 2008

Sdílet

Novinky | sobota 13.09.2008

V sobotu 13.9.2008 v 8 hod.ráno odstartovaly vozy na soutěž RALLYE ECCE HOMO HISTORIC 2008 z Hlavního náměstí ve Šternberku. 26 účastníků jelo přes: Lipinu, Těšíkov, Jívovou, Domašov nad Bystřicí, Moravský Beroun, Dětřichov nad Bystřicí, Huzovou, Jiříkov, Sovinec, Paseku, Uničov a zpět do Šternberka.


Všechny soutěžní posádky musely splnit několik úkolů, jako např. puzzle, šipky, lžíce, láhve, foto atd.

Na prvním místě se umístil Josef Vavroch s vozem PRAGA P-34, na druhém místě dojel Jaromír Musil se svým FERRARI 246 GT DINO a pro třetí příčku si dojel Václav Úchvat v úchvatném voze ŠKODA 1100 MBX DE LUXE.
Za zmínku ale jistě stojí čtvrtá příčka, kterou obsadila zástupkyně něžného pohlaví Olga Vránová, která usedla do vozu značky METALEX BUGGY 2-00//II.
Mezi soutěžními posádkami byl i Lukáš Tomeček, který jezdí jako předjezdec na jarních závodech Ecce Homo Šternberk. Jako spolujezdce si vybral svou přítelkyni a tento sympatický pár skončil na dvanáctém místě.

Rallye se zúčastnilo i osm motocyklů a nejlépe si vedl Luděk Vejmola, který „protáhl“ svou JAWU 250 SPECIÁL a dojel si pro krásnou sedmou příčku. Luďka Vejmolu následoval a těsně za ním skončil Jaroslav Večeřa na ČZ 175 SPORT.

Sportu, především tomu motoristickému, prozatím ZDAR !

Milena Schärferová
Tisková zpráva

NSA
FIA
Plán akcí 2024
Olomoucký kraj
Sternberk
EXCALIBUR ARMY
RADIO HANA
ECCE HOMO PARK
UAMK
TV Morava
CarTec Olomouc
OLTV.CZ
ZZIP.CZ
facebook skupina ecce homo šternberk